Hledáte dárek k padesátinám? Vsaďte na zážitek!

Padesátiny jsou důležitým milníkem v životě každého z nás. Na minulost můžeme hledět s vděčností a stále se ještě těšit na to, co nám budoucnost přinese. Tak se postarejte o to, ať je na co se těšit!

Proč je zážitek lepší než hmotný dárek?

Ruku na srdce, v padesáti si většina lidí koupí vše, co zrovna potřebuje. Ale najdou si také čas na trochu toho rozmazlování? Právě v tom jsou zážitky skvělé. Dávají obdarovaným možnost vyzkoušet si to, po čem vždy toužili, ale nikdy se nedostali k tomu, aby si tu radost opravdu dopřáli.

Lepší dárek k 50. narozeninám byste sotva pohledali – kromě samotného zážitku totiž darujete emoce a vzpomínky na celý život. Teď už jen zbývá zjistit, jestli obdarovaný touží po pořádném dobrodružství, nebo dá raději přednost pohodě.

Zážitkové dárky pro milovníky pohody

Jedním z nejoblíbenějších dárků k padesátinám je bezpochyby let balónem, který spojuje dobrodružství s romantickými výhledy. Balónové létání nevyžaduje žádnou speciální přípravu, proletět se může opravdu každý. Na oslavence čeká hodinový let, při kterém pomalu poplují až 300 metrů nad krajinou a budou se kochat výhledy na krajinu i města. Létá se po celém Česku!

Pohoda pak vyloženě sálá i z wellness pobytů, masáží nebo třeba takových pivních lázní, které spojují odpočinek v kádi s horkou vodou plnou léčivých přísad s neomezeným pitím výborného piva.

Gurmánské zážitky pro požitkáře

A že spíš hledáte dárek pro gurmány? V tom případě je nadchne dárkový poukaz na degustaci jídla či vybraných alkoholů. Ochutnávat se bude luxusní víno, kvalitní whisky i třeba rumy z celého světa. Výběr je jen na vás.

Pokud jsou v kuchyni jako doma, dopřejte jim možnost posunout své kuchařské umění zas o trochu dál. Od toho jsou tu zážitkové kurzy vaření kuchyní celého světa. Zabydlí se v Mexiku, ve Vietnamu, nebo třeba v Itálii?

Zážitky s pořádnou dávkou dobrodružství

Ani padesátkou rozhodně nekončí chuť vyrážet za novým dobrodružstvím. Pokud tedy víte, že se oslavenec či oslavenkyně ničeho nezaleknou, dopřejte jim nezapomenutelný zážitek v podobě adrenalinové pecky. Naprostou klasikou je tandemový seskok padákem – není se čeho bát. Nejstarší skokance bylo 103 let. Co je pak nějaká padesátka.

A co byste říkali na zážitkový let stíhačkou? Poletí se na hranici rychlosti zvuku a letec si užije přetížení, o kterém se mu ani nesnilo. Z toho budou intenzivní vzpomínky, to si buďte jistí.

A kde tyhle parádní zážitky vlastně pořídit? Třeba největší československá zážitkovka Adrop.cz jich na svých stránkách nabízí rovnou přes 800. Tady potěšíte opravdu každou povahu.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x