Holešovská Regata připluje už za měsíc!

Holešovská Regata patří k největším hudebním festivalům u nás. Už po jedenácté vpluje v červnu do krásných prostor zámeckých zahrad v Holešově a nabídne spoustu skvělé muziky i doprovodných aktivit pro celou rodinu.

Na hlavním pódiu se během dvou dnů vystřídají přední kapely české i slovenské hudební scény. V pátek 16. června vystoupí např. charismatický zpěvák MICHAL HRŮZA, slovenská kapela PETER BIČ PROJECT, čerstvá držitelka Ceny Anděl – zpěvačka LENNY, nebo energické trio EL CHUPPA.  Sobota 17. června bude nabitá nejen skvělou hudbou, ale i doprovodným programem. Zazpívá EWA FARNA, JELEN, MIG 21, THiS s Vojtou Kotkem, ADAM MIŠÍK, SEBASTIAN, STREET69 a kapela BOMBARĎÁK. Sobotní finále bude patřit legendární kapele OLYMPIC a regatímu ohňostroji.

„Těší mě, že se nám i pro letošní ročník podařilo získat tak skvělá jména. Předností našeho festivalu je nádherné prostředí, které oceňují nejen návštěvníci, ale i samotní vystupující, kteří se do holešovských zahrad rádi vracejí,“ uvedl Michal Žáček, ředitel festivalu.

Neméně důležitou součástí festivalu je už jeho počátku soutěžní přehlídka netradičních plavidel. Ta vyplují na vodní kanál v sobotu odpoledne.  Zájemci se mohou ještě stále přihlásit přes webové stránky festivalu. Na vodním kanále se uskuteční i oblíbené Mistrovství Holešova v přejezdu vodní lávky, na které se každoročně hlásí až několik desítek odvážlivců. Chybět nebudou ani projížďky na dračích lodích, sportovní a tvořivé aktivity pro děti a další atrakce, které jsou v areálu tradičně zdarma.

Během festivalu se mohou návštěvníci podívat také dovnitř holešovského zámku a navštívit některou z probíhajících výstav (Nástropní malby: Cesta za tajemstvím neznámých autorů, Temné postavy evropské historie, Valaši a Valašsko). Vstupné bude tak jako každý rok pro návštěvníky Regaty za poloviční cenu.

Vstupenky na Holešovskou Regatu pořídíte do konce května stále ještě za zvýhodněnou cenu. „Díky dlouhodobému zájmu a podpoře našich partnerů se nám daří držet ceny na rozumné výši i přes stále rostoucí náklady. Vstupenky pro děti od 7 do 15 let jsme už čtvrtým rokem nezdražovali! Děti do 6 let mají vstup v doprovodu rodičů zdarma. Ceny vstupenek pro dospělé se stále drží o více než třetinu pod celostátním festivalovým průměrem. Jsme rodinný festival a je pro nás důležité, aby byly vstupenky finančně dostupné opravdu pro všechny,“ uvedla mluvčí festivalu Alena Zámečníková.

Veškeré informace k festivalu naleznou zájemci na Facebooku festivalu a na webu www.holesovskaregata.cz

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x