Jak líčit hnědé oči? 5 nejlepších make-up tipů

Hnědé oči jsou velmi tajemné a vhodné líčení učiní pohled ještě atraktivnějším a výraznějším. V tomto článku vám řekneme, jakým odstínům očních stínů, tužek a očních linek byste měly věnovat pozornost, abyste zvýraznily krásu svých očí. Představujeme TOP 5 make-up tipů pro hnědooké krásky!
  • Nude líčení

Chcete-li vytvořit lehké denní líčení v nude tónech, použijte krémové, béžové a světle hnědé oční stínů, které budou perfektně ladit s hnědýma očima a tmavšími vlasy. Make-up lze doplnit diskrétní linkou a objemnými řasami nalíčenými hnědou nebo černou řasenkou.

  • Výrazné neonové akcenty

Make-up pro hnědé oči také může být barevný a výrazný! Doporučujeme však použít oranžové odstíny, trendy fialové, modré a studené růžové. Pomocí barevných očních stínů a tužek můžete vytvořit nádherné barevné líčení pro focení, party nebo dokonce i pro běžné procházky ve městě. Hlavně se nebojte experimentovat a užijte si samotného procesu!  

  • Efekt kouřových očí

Dívkám s tmavě hnědýma očima budou slušet i tmavší odstíny – šedý, černý, stříbrný, modrozelený a lilkový. Aby líčení vypadalo harmonicky, dobře stínujte kontrastní odstíny a kombinujte několik odstínů různé sytosti pro plynulý přechod. Takové líčení dodá pohledu zvláštní kouzlo a rozhodně přitáhne pozornost!

  • Make-up v čokoládových odstínech

Všechny odstíny hnědé skvěle doplní líčení pro hnědé oči. Čokoládové, oříškové, měděné, kaštanové a šedohnědé oční stíny pomohou vytvořit dramatické večerní líčení očí, díky kterému právě vy budete v centru pozornosti. Studené hnědé odstíny se hodí spíše dívkám se studeným barevným typem a teplé – kráskám s teplým tónem očí a vlasů. Velký výběr paletek očních stínů najdete na webových stránkách MAKEUP. Obraťte zvláštní pozornost na sortiment produktů značky Eveline Cosmetics: https://makeup.cz/brand/118157/.

  • Metalíza

Metalickými texturami můžete skvěle doplnit luxusní look pro nějakou slavnostní událost například narozeninovou nebo firemní party. Doporučujeme v tom případě použít zlaté, stříbrné a bronzové odstíny. Věnujte pozornost různým kosmetickým produktům s třpytivým a metalickým finišem – dodají hnědým očím krásnou záři. Toto líčení lze doplnit výraznou rtěnkou a tenkou linkou podél linie růstu řas.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x