Káva s logem pro úspěšný branding i firemní dárek

LUHAČOVICE - Reklamní tužky či kalendáře jsou docela okoukané. Což takhle dát své logo na opravdu originální produkt? Pražírna Lázeňská káva nabízí službu privátní značky, tedy vlastní kávy s logem vaší firmy.

Obchod, hotel, kancelář – káva má své místo v každé firmě

Prodejní a dárkové balíčky kávy jsou skvělým způsobem k podpoření firemního brandu. Ale nemůže to být lecjaká káva. Shánět se po dobré pražírně, obstarávat v tiskárnách vlastní etikety, vše kompletovat a zařizovat. Proč byste se tím měli zatěžovat? Chytře vše vyřešíte online nebo po telefonu v rámci služeb pražírny Lázeňská káva.

V Lázeňské kávě jsou připraveni vám poskytnout veškerou (nejen) kávovou podporu. Ať potřebujete zařídit kávu a kávovar do firmy pro každodenní provoz, nebo vaše jedinečné kávové balíčky s logem. Nemusíte se o nic starat, jen předáte své požadavky a přání pro vytvoření firemního balení kávy.

Prodejní balíčky kávy do obchodů i hotelů

Už jste ochutnali čerstvou výběrovou kávu přímo z pražírny? Pražič Lázeňské kávy dokáže najít ty nejzajímavější kávy z celého světa a samozřejmě, jen ve výběrové kvalitě. Vytvoří jim na míru pražící profil a připraví praženou kávu, která chutná opravdu božsky. A přesně takovou kávu můžete mít na prodejním pultu vašeho obchodu či jako suvenýry na recepci hotelu.

Lázeňská káva uvnitř, vaše logo na obale

Vždy čerstvou voňavou kávu si zamilujete ještě více, když bude vaše. A to doslova. V rámci služby „privat label“ dostanou kávové sáčky originální etikety s designem a značkou vaší firmy. Rozhodněte se sami, jestli zvolíte minimalistický polep jen s vaším logem, nebo budete chtít velkou etiketu speciálně navrženou ve stylu vašeho brandu.

Dárkové balení kávy pro firemní partnery

Kalendáře, diáře, klíčenky a další obvyklé reklamní předměty se často u obdarovaných jen hromadí a nevyužijí. Na co taky mít 5 kalendářů, že? Dejte svým obchodním partnerům raději něco, co opravdu ocení. A kdo by nemiloval dobrou kávu! Dokonce takovou, která nese vaše jméno či logo na obale jako punc jedinečnosti a péče.

Balíček kávy, který jste vlastně osobně pro své partnery vybrali, bude příjemným překvapením. Nezapomeňte také, že pokaždé, když si obdarovaný kávu připraví, bude radost a pohoda nad chutným šálkem kávy spojená s myšlenkou na vás a vaši firmu. Skvělý nápad, jak posílit obchodní vztahy, co myslíte?

Jak na vlastní kávové balíčky s logem?

Stačí napsat email na chutna@lazenskakava.cz nebo vytočit +420 576 776 795. Vše pohodlně domluvíte a můžete se těšit na své vlastní kávové balíčky!

Základní tmavý sáček na kávu, co v Lázeňské kávě používají, je opětovně uzavíratelný a k tomu z plně recyklovatelného materiálu. Slouží tak k ochraně kávy i přírody. V Lázeňské kávě vám rádi pomohou s výběrem konkrétní kávy a můžete využít i služeb jejich designérů pro dokonalý vzhled vaší etikety.

Pokud by vám dárkové balení kávy bylo málo, na jejich e-shopu najdete na přípravu kávy první poslední. Také hotové dárkové sety kávy, které můžete využít jako dárek k Vánocům či jinému svátku. Vše, co potřebujete, je jen jedno kliknutí daleko, na eshop.lazenskakava.cz.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x