Novinky z Bistrotéky: hudební večery, degustace i cukroví na Valentýna

ZLÍN - V Bistrotéce Valachy ve zlínském Obchodním domě se stále něco děje. Nejenže si sem můžete zajít na snídani, polední menu a večeři, nakoupit kvalitní potraviny a kvasový chléb z vlastní pekárny, užít si drink v Baru 1931 nebo posezení u šálku kávy a dezertu v kavárně, ale chystají se tu taky zajímavé akce. Co si vyberete v únoru?

Středeční hudební večery v restauraci

Nová tradice v Bistrotéce! Zpříjemněte si posezení v restauraci u večeře či sklenky vína poslechem hudby, který podtrhne večerní pohodovou atmosféru. Středeční podvečery (od 17 do 20 hodin) vám zpestří hostující regionální hudebníci. Těšte se na:

2. 2. Markéta Vodičková & Filip Vítů (zpěv, kytara) 

14. 2. Štěpán Holík & Zdeněk Marušák (klavír, saxofon) – mimořádně pondělí (Valentýn)

2. 3.Markéta Vodičková & Filip Vítů (zpěv, kytara)

16. 3. Markéta Vodičková & Štěpán Holík (zpěv, klavír)

Více informací

Degustační čtvrtky v Baru 1931

Bar 1931 přichází v roce 2022 s novou tradicí: čtvrtečními tematickými degustacemi pod vedením zdejších barmanů i zajímavých hostů. Skvělá příležitost pro milovníky kvalitních destilátů ochutnat něco nového a dozvědět se zajímavosti o drincích. Nejbližší akce:

3. 2. Degustace prémiových rumů (Dávid Ďuriš)

10. 2. Degustace Gold Cock whisky (host: Miroslav Motyčka)

17. 2. Degustace Style of Rum (Dávid Ďuriš)

24. 2. Degustace Cognac & Armagnac (host: Tereza Franc Křivinková, přední česká odbornice na koňak, zlínská rodačka)

Více informací

Valentýnské menu 14. 2. v restauraci i baru

Pozvěte svou lásku na romantický večer, přijďte oslavit Valentýna dobrým jídlem a sklenkou vína či šampaňského. Šéfkuchař Lukáš Strnad sestavil pětichodové Valentýnské menu, someliéři a barmani k nim doladili drinky a vína. V restauraci si menu vychutnáte s vinným párováním, v Baru 1931 s koktejlovým – stačí si jen vybrat. Nutná je rezervace předem.

Objednejte si valentýnské sladkosti z cukrárny

A ještě jeden tip na Valentýna pro ty, kteří hledají originální sladký dárek a oblíbili si umění cukrářek z Bistrotéky Valachy. Objednejte si jejich bonboniéru s pralinkami z belgické čokolády, dárkovou krabičku makronek nebo dárkové balení mini dezertů pro dva.

Objednat je možné do 10. února ZDE!

Nové termíny ve Škole vaření

Chcete se přiučit novým dovednostem v kuchyni? Nenechejte si ujít kurzy ve Škole vaření, na zimu jsou vypsány čtyři desítky termínů, mezi nimi i řada novinek. Co třeba kurz pečení makronek, přípravy risotta, street food nebo japonská či indická kuchyně?

Nechybí ani oblíbená klasika: kurz pečení kvasového chleba, valašských frgálů nebo thajská kuchyně.

Nově v obchodě: low carb od Top naturu

Už jste byli v „novém“ obchodě Bistrotéky Valachy? Na podzim se zvětšil a výrazně rozšířil sortiment. Najdete tu víc čerstvého masa od prověřených dodavatelů, sortiment krájených holandských sýrů, Centrum moravských vín a žhavou novinkou je low carb řada produktů od Top Natur. Bistrotéka je jediným kamenným obchodem s tímto sortimentem v plné šíři.

Více informací: www.bistrovalachy.cz

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x