Nový INTERSPORT ve Zlíně vás vezme do Rakouska

ZLÍN - Rádi sportujete a chcete pro sebe to nejlepší? Ať už se věnujete zimním sportům, outdooru, běhání nebo preferujete týmové sporty, v prodejnách INTERSPORT najdete veškeré vybavení i oblečení. Spolehnout se navíc můžete na široký výběr značek, kvalitní sortiment od materiálů až po provedení a také na profesionální servis a poradenství. Vaše oko jistě potěší i moderní design a díky rakouskému konceptu prodejen se můžete těšit na neopakovatelný nákupní zážitek.

Ráj pro sportovce ve Zlíně

INTERSPORT v letošním roce otevře hned 9 nových prodejen, z nichž jednu najdete i ve Zlíně v nákupním centru Čepkov. Vchod do prodejny je dostupný přímo z parkoviště. Jedná se už o třetí prodejnu ve Zlíně. Můžete se v ní těšit na širokou nabídku sportovního vybavení a oblečení předních světových i exkluzivních značek. Vzhledem k nadcházející zimní sezóně je prodejna postupně zásobována zimním vybavením. Samozřejmě zde nechybí velký výběr zboží z oblasti outdooru, běhu, fitness ale třeba i týmových sportů. Prodejna bude stejně jako ostatní pobočky INTERSPORT sloužit i jako výdejní místo pro online objednávky.

Rakouský zážitek z nákupu

Nové prodejny INTERSPORT na první pohled zaujmou svým moderním designem, který jde ruku v ruce s udržitelností. Tento koncept vychází z rakouského původu značky a zakládá si především na užití přírodních materiálů. Nechybí dřevěné stromy, ekologické dekorace a důraz je kladen zejména na vzdušnost a přehlednost celého prostoru prodejny. Aby pro vás byl nákup příjemným zážitkem, prošla změnou i podoba zkušebních kabinek nebo celkové osvětlení a ozvučení prostoru prodejny.

Profesionální poradenství a servis

V INTERSPORTU nezáleží na tom, jestli jste zkušení sportovci, nebo se teprve hýbat začínáte. Odborně vyškolený personál vám poradí s výběrem, ať už sháníte kompletní vybavení na zimní prázdniny, nebo švihadlo či tenisky. Prodejci prochází pravidelnými školeními a často jsou také sami nadšenými sportovci, a tak si můžete být jisti, že jejich rady vychází jak z profesionálních znalostí, tak i z vlastních bohatých zkušeností.

www.intersport.cz

--> --> --> --> -->