Profesionální vizitka vám zajistí ten správný image!

Profesionální vizitka by měla být navržena tak, aby přitahovala a získávala nové zákazníky k vašim produktům nebo službám. Vizitka není jen formou reklamy, je také vizuální reprezentací vás a vašeho podnikání.

Pro mnoho lidí je vizitka primárním marketingovým nástrojem a je považována za velmi užitečnou zejména pro ty, kteří s podnikáním teprve začínají. Lidé si někdy myslí, že vizitka navržená a vytištění na jejich domácích počítačích bude stačit k profesionální prezentaci jejich značky. Pravdou ale zůstává, že vizitky i v dnešní době reprezentují jeden z klíčových prvků všech obchodních nástrojů. Jejich designu by proto měla být věnována velká pozornost a pro realizaci by měla být využita odborná společnost. Kvalitně vyrobená vizitka totiž bude vypadat profesionálně a Vaší firmě dodá ten správný dojem.  

Vizitky pro 21. století

Podívejme se nyní na pár základních parametrů, které by měla profesionální vizitka nutně splňovat.

  1. Vytvořte si působivé logo, které používá vaše společnost, nebo které nejlépe reprezentuje nabízený produkt či službu.
  2. Uveďte všechny standardní kontaktní informace jako je název společnosti, adresa, telefonní číslo, webové stránky, email, FB a IG.
  3. Zahrňte reklamní slogan, který klienta zaujme.
  4. Nasdílejte QR kod – vymožeností nových vizitek je technologický pokrok pomocí sdílení QR kódu, který odkáže potencionální klienty přímo na webové stránky společnosti a kde mohou získat všechny detaily o nabízených produktech nebo službách
  5. Vyberte si formát, materiál a písmo – vizitky by měly být nápadité, tak aby potencionální klienty zaujaly a byly pro ně dobře zapamatovatelné.

Na stránkách https://justprint.cz/vizitka je možné navolit si všechny tyto možnosti k vaší maximální spokojenosti.

Realizace a dodání během pár dní

Pokud jste si již podle našeho návodu navolili vzhled a obsah vašich vizitek a přemýšlíte jak nejlépe na jejich realizaci, rozhodně se podívejte na stránky přední české společnosti Justprint. Ta je schopna realizovat jejich výrobu během několika dní, a to již od 100 ks. V nabídce naleznete více jak 16 variací materiálů od základní matné křídy, přes barevné dekorativní papíry a ofsety. V nabídce jsou dva základní rozměry vizitek, a to ve velikostech 90 x 50 mm nebo 85 x 55 mm a jejich cena se odvíjí od počtu objednaných kusů. Vybrat si můžete z varianty jednostranného nebo oboustranného tisku.

Dejte Vašemu podnikání ten správný směr a objednejte si profesionální vizitky na míru ještě dnes!

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x