Pyžama i župany jako součást každého dne. Jaké zvolit, abyste se i doma cítili skvěle?

V rychlém a hektickém světě, který nás den co den obklopuje, je klíčové najít si čas na relaxaci a pohodlí. Právě tohle zpomalení se obvykle děje doma a součástí hledání absolutní komfortu je dost možná i volba správného pyžama a županu. My vám prozradíme, kde pohodlné a trendy oblečení na doma shánět. I komfort totiž může mít styl!

Pohodlí na prvním místě

Sháníte nové pyžamo a nevíte, na čem všem si při jeho výběru dát záležet? Pyžama a župany by měly být především pohodlné. Hledání měkkých, prodyšných materiálů je tak klíčové pro to, abyste se cítili komfortně. Často je oblíbenou volbou nesmrtelná bavlna – je příjemná na dotek a pomáhá udržovat optimální teplotu těla. Chcete, aby vám to i doma v pyžamu slušelo? Stylovou a elegantní variantou prádla na spaní může být třeba noční košilka. Ani pyžamo či župan ale nemusejí být pozadu a zůstat pouze praktickými kousky. Výběrem moderních střihů a krásných vzorů zkrátka můžete propůjčit i svému odpočinkovému oblečení elegantní nádech a čas plný relaxu užít stylově.

V zimě tak, v létě zase jinak

Pamatujte při výběru pyžama i na to, že různé materiály jsou vhodné pro různá roční období. V zimě oceníte teplejší pyžamo či župan, zatímco v letních měsících se budete chtít uchýlit k lehčím a vzdušnějším materiálům. Záleží ale i na vhodně zvolené velikosti: příliš těsné oblečení může narušit vaše usínání nebo znemožnit spánek a odpočinek, zatímco ani příliš volné oblečení nemusí poskytnout dostatečný komfort. Ideální tak bude zvolit příjemně oversized pyžamo, košilku či župan a užívat si absolutní pohodlí. Právě v nadcházející podzimní dny možná pohodlí oceníte ještě více než kdy jindy!

Tip pro snadnější usínání

Věděli jste, že nošení pyžama může mít pozitivní vliv na vaše usínání a schopnost absolutního odpočinku? Právě to, že některé oblečení budete oblékat přímo před spaním, vám pomůže vytvořit si rituál, který vám prozradí, že nadešel čas, kdy už je čas jen na jediné – totiž na kvalitní a zasloužený relax. Oblékání, které vás baví a těší, může navíc zvýšit váš pocit pohody a vaše sebevědomí. Proto je dobré si uvědomit, že i na domácím oblečení záleží. Je škoda trávit doma čas v roztrhaných teplácích a tričkách, když vám to může slušet i ve dny, kdy nevykročíte z domu. Domácí oblečení navíc může být tak pohodlné! Stačí správně vybírat. Ale kde?

A kde shánět trendy oblečení na doma?

Pyžama a župany jsou důležitou součástí každodenní domácí pohody. Správnou volbou odpočinkového oblečení může pozitivně narůst váš pocit z relaxace a klidu. Nechte se unášet vlnou odpočinku každý den. Ať už jste příznivci jakýchkoliv kousků, které se hodí na spaní i na čas strávený doma na gauči, najdete je na webu https://www.sinsay.com/cz/cz/. Pyžama pro muže, ženy i děti, noční košilky a župany pro nastávající maminky. Právě v Sinsay si dost možná vybere každý! Kromě příjemného nočního prádla ale web i kamenné prodejny nabízí i nepřeberné množství dalšího stylového oblečení na volný čas, sport, do kina i na schůzku.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x