Regálový systém od Majster Regál: Už žádný nepořádek v garáži ani technické místnosti

Když v garáži nebo v technické místnosti zakopnete o nebale pohozené věci, je to minimálně k vzteku. Možná si říkáte, že nákup drahých skříní ještě není na místě a nějak to zvládnete. Prostě se vám nechce investovat do skříní nových nebo brát skříně starší, jež zrovna už nevypadají dvakrát hezky, a navíc toho už moc nepojmou.

Hrozí u nich také poničení v důsledku převýšení nosnosti jednotlivých polic. Ideální volbu představuje moderní regálový systém. Jeho pořizovací cena není nijak závratná a z pohledu nosnosti i designu stoprocentně splní vaše představy. My se na přednosti regálů od společnosti Majster Regál podíváme podrobněji v následujících řádcích.

Jednoduché a komplexní řešení

Máte strach z pořízení velkého regálového systému, protože si myslíte, že jej nesestavíte? Obavy stranou, určitě tomu tak být nemusí. Naopak, regály od Majster Regál se vyznačují maximální jednoduchostí složení a také tím, že je lze variovat na míru tak, jak aktuálně potřebujete. Každá místnost tak může být využitá úplně na maximum, což by se vám se standardními skříněmi jistě stát nemohlo. Regálů je k dispozici spousta, o čemž se můžete přesvědčit na https://www.majster-regal.cz.

Vydrží a něco unesou

Tak tím si můžete být jistí. Regály jsou vyrobené z maximálně pevného kovu. Ten je navíc opatřen spolehlivou povrchovou úpravou, jež ochrání proti oděru a otěru. Určitě je třeba upozornit také na nosnost jednotlivých regálů. Ta může být skutečně vysoká. Často se pohybuje až kolem 300 kg na polici, přičemž záleží i na tom, jestli si vyberete šroubový nebo bezšroubový systém regálů.

Budou dané místnosti slušet

Moderní otevřené regálové sestavy vzhledově stoprocentně nezklamou. Naopak, umí okořenit interiér jakékoli místnosti. Uložit si do nich lze fakticky cokoli od potravin až po nejrůznější předměty denního nebo občasného užitku.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x