Stavební práce na rozšiřování vnitřní infrastruktury pokračují podle plánu

HOLEŠOV - Vedení Zóny Holešov v poslední době usilovně pracuje na rozsáhlém rozšiřování vnitřní infrastruktury, kterým mj. reaguje na enormní poptávku investorů po volných pozemcích.

Stavební práce pokračují podle plánu. Díky rozšíření infrastruktury dojde k navýšení počtu pozemků, na kterých budou moci v příštím roce vstupující investoři zahájit svou výstavbu.

Stavební práce na první části „U lesíka“ započaly na podzim. Hlavními úkoly byly dostavba vodovodu, plynovodu, splaškové a dešťové kanalizace. Investorům se díky tomu otevřou nové možnosti. Stavba bude dokončena do konce ledna 2023.

Druhou částí tohoto rozsáhlého projektu je příprava projektové dokumentace na dostavbu vnitřní infrastruktury v západní a střední části Zóny, které jsou investory pro zahájení podnikání vyhledávány stále častěji.

„Za zmínku stojí také pokračující výstavba investorů. Někteří z nich své práce na výstavbě dokončují, někteří budou začínat na jaře 2023. Jsme rádi, že tento rok zakončujeme pozitivně a těšíme se na to, co nás čeká v roce 2023,“ uvedla Ing. Mgr. Lucie Pluhařová, předsedkyně představenstva společnosti Industry Servis ZK, která má Zónu Holešov na starosti.

Postupné obsazování Zóny Holešov bude také jedním z důležitých úkolů roku 2023 pro vedení Zlínského kraje.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x