Tip na konec prázdnin: závod Bike Valachy a grilování ve Velkých Karlovicích

Bike Valachy (Foto: Resort Valachy)
VELKÉ KARLOVICE - Milovníci cyklistiky, pozor! V sobotu 29. srpna si můžete užít pravou závodní atmosféru v krásné přírodě Beskyd, ve Velkých Karlovicích. Naplánujte si výlet na závod Bike Valachy, klidně i s celou rodinou. Nejenže si zasportujete, ale můžete si také odpočinout v relaxačním centru Wellness Horal nebo se odměnit dobrotami na grilu. Zkrátka ideální plán na poslední prázdninový víkend.

„Volná místa ve startovní listině stále máme. Srdečně zveme všechny, kteří si chtějí užít krásnou valašskou krajinu s jejími členitými terény a malebnými výhledy, k tomu i tradičně skvělou atmosféru a kvalitní organizační zázemí,“ láká Vladimír Sušil, prezident sportovního seriálu Valachy tour.

Registrovat se můžete na www.valachytour.cz, při přihlášení a úhradě do 21. srpna za výhodnější cenu.

Dospělí mají na výběr ze dvou tras v délce 25 a 50 kilometrů. K tomu se uskuteční i doprovodné dětské závody na kratších tratích v sedmi věkových kategoriích. Start i cíl je jako vždy u hotelu Galik. V rámci doprovodného programu bude připraveno mj. test centrum ORBEA, v němž si zájemci mohou bezplatně testovat kola této španělské značky, a servis od CykloMIRA Lukov.

A s čím ještě spojit výlet na Bike Valachy do Velkých Karlovic? Inspirujte se:

  • Odpočiňte si v termálních bazénech a saunovém světě relaxačního centra Wellness Horal s krásnou slunící loukou, saunovými rituály a exotickými masážemi.
  • Kousek od místa závodu se můžete po sportovním výkonu odměnit skvělým jídlem. Bistro Razula nabízí burgery, šest druhů pizzy, grilovaná žebra a další dobroty. Děti se navíc u bistra pobaví v herní zóně s řadou atrakcí.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x