Toto jsou nejlepší vánoční dárky pro děti

Jaký dárek děti nejvíc potěší? No předci hračka! Vybrat takovou, se kterou si budou ještě dlouho rády hrát, vám pomůžou i naše tipy na dárky pro děti. Připravte si svůj nákupní seznam a můžete začít s výběrem.

Dárky pro miminka

Hledáte dárek pro miminko? Nemusíte zůstat jenom u běžných kousátek a chrastítek. Miminka potěší nové textilní knížky nebo hrazdička na hraní. Takovéto hračky pro nejmenší podporují jejich vnímavost, rozvíjejí motoriku a můžete se spolu s nimi zabavit i vy. Stačí si jenom přisednout a začít si hrát.

Pro batolata, která poznávají svět

Batolata jsou velmi zvědavá a každý den chtějí objevovat něco nového. Pomůžou jim v tom edukační hračky. S jejich pomocí se naučí poznávat barvy, tvary a různé zvuky. Zaujmou je proto dotykové knížky, hračky, které vydávají různé zvuky, převlékačky a skládačky. Pro rozvoj logického a prostorového myšlení jsou výborným nástrojem puzzle. Při procházce venku ocení odrážedlo, které můžete vybrat z mnoha zajímavých designů pro chlapečky i děvčátka. Chodíte často na hřiště? Potom nezapomeňte na set formiček. Zejména kluky jistě potěší nákladní auto nebo bagr.

Náš tip: Nakoupit dárky pro děti a celou rodinu není levnou záležitostí. Abyste ušetřili, využijte Sparkys slevový kód. V internetovém obchodě Sparkys.cz nakoupíte hračky pro nejmenší i větší děti na jenom místě.

Dárky, které překvapí každého chlapce

Školkaři i mladší školáci obdivují silné motory a rychlost. Překvapením zabaleným v pěkném balicím papíru může být proto například autodráha. Není to celkem ono? Potom vyzkoušejte některý z RC modelů. Různé dopravní prostředky na ovládání klukům připraví spoustu zábavy. Těm, kteří se zajímají o moderní techniku, se oči rozzáří, když z dárku vybalí solární hračky. Už víte, kterou vyberete? Bude to robot, solární vlak nebo autíčko?

Náš tip: Solární hračky a mnoho hraček pro kluky, holky i nejmenší děti najdete v e-shopu Bambule.cz. Hledáte způsob, jak nakoupit za méně? Stačí, když využijete slevový kód Bambule.

Jaký dárek pro holky?

Jak si vaše dcerka hraje nejraději? Na maminku a tatínka, na princeznu nebo si ráda sedne za stůl a vyrábí vlastní šperky? Každou malou maminku potěší hračky, které jí umožní pečovat o své panenky. Že ještě žádnou nemá? V nabídce na trhu najdete realistické panenky, které vypadají jako skutečná miminka. Všechny holky si s nimi rády hrají na rodinku, přebalují je, krmí a vozí v kočárku na procházky. K panence proto můžete vybrat i kočárek, kuchyňku, potřeby pro krmení nebo přebalování.

Holky, které si rády hrají na kosmetický salón nebo kadeřnictví, určitě potěší česací hlava a set kosmetiky. Malé království pro panenky jim pomůže vtvořit domeček na hraní a na farmu si rády zahrají s různými zvířátky. Co myslíte, který z těchto dárků vaši dceru nejvíce nadchne?

Stavebnice nejenom na stavění

Stavebnice podporují u dětí kreativitu, fantazii, rozvíjejí jemnou motoriku i logické myšlení. Jestli se rozhodnete právě pro takovýto dárek pro děti, vybírejte s ohledem na jejich věk a zájmy. Výhodou stavebnic je, že poskytují neomezené množství možností.

Například známé LEGO nabízí stavebnice pro holky i kluky s různým zaměřením. Můžou se s ním dostat do vesmíru a objevovat tajemství pod hladinou moře. Lego umožní dětem zahrát si na policisty, prodavačky, učitelky, opatrovatelé zvířat i hasiče. Pro větší děti je k dispozici LEGO Technic, pomocí kterého postaví realistické modely dopravních prostředků, staveb a mnoho jiného.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x