Uspořádejte svatbu nebo oslavu „v nebi“: na střeše Obchodňáku

ZLÍN - Chystáte svatbu nebo jinou důležitou oslavu a chcete, aby to byl pro vás i vaše hosty opravdu nezapomenutelný zážitek? Máme pro vás žhavou novinku: uspořádejte svou akci na střeše Obchodňáku.

Už za pár týdnů se v 10. podlaží Obchodního domu Zlín otevře nový sál nazvaný Galerie Desítka, který si můžete pronajmout na různé příležitosti. Buďte mezi prvními, kdo si zde dá přípitek a vychutná skvělé jídlo s výhledem na Zlín.

Galerie Desítka s kapacitou až 200 osob je ze tří stran plně prosklená a atmosféra svatby či oslavy „v nebi“ nad městem bude sama o sobě nevšedním zážitkem. Jedinečnou atmosféru vaší akce podtrhnou gastronomické služby Bistrotéky Valachy, která se postará o občerstvení. Bistrotéka sídlí přímo v Obchodním domě, kde zaštiťuje několik gastro provozů a je vyhlášená důrazem na kvalitní suroviny a nadstandardní péči o zákazníka. Kuchařský a cukrářský tým pro vás připraví nejen špičkové svatební menu či jinou hostinu včetně dortu či cukroví, ale také rauty nebo třeba populární sweet bary.

Sál ale můžete využít i pro další příležitosti. Díky kvalitnímu zázemí a vybavení poslouží i jako místo pro konání konferencí, firemních večírků, ale i komornějších koncertů, módních přehlídek či plesů. Sál je moderně ozvučený, dobře odhlučněný a je možné ho i zatemnit, jeho součástí je i pohodový lobby bar hned při příchodu u výtahu.

Velkým bonusem je i výhodná poloha přímo v centru Zlína: na náměstí Práce naproti legendárního Baťova mrakodrapu, který máte z Galerie Desítka jako na dlani. Přímo u Obchodního domu jsou dvě prostorná parkoviště. V brzké době v budově přibyde i hotel.

Chcete se dozvědět víc? Přečtěte si vše o Galerii Desítka zde.

Zobrazit fotogalerii >>

-->
×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x