Vánoční kolo, zahrádky a 40 dárků v Ježíškově poště: u Obchodňáku to žije

Foto: JsfAbb
ZLÍN - I když jsou letos vánoční trhy zrušeny, přece jen najdete ve Zlíně místo, kde se můžete naladit na vánoční svátky. Zastavte se u Obchodního domu Zlín, kde adventní atmosféru podtrhuje půvabná světelná výzdoba včetně rozsvíceného vánočního stromu a rozzářené venkovní zahrádky s nabídkou horkých nápojů i občerstvení. Navíc se opět točí i vánoční kolo, které láká na vyhlídkové projížďky s výhledem na město. A v Ježíškově poště můžete vyhrát některou ze čtyř desítek krásných a hodnotných cen.

Co si tedy u Obchodního domu nenechat ujít?

Vánoční kolo „jede“

Oblíbená atrakce nabízí svezení s výhledem na centrum Zlína z výšky až 24 metrů denně od 11 do 20 hodin. Podmínky svezení a ceník najdete zde.

Venkovní zahrádky mají otevřeno

Zastavte se třeba na drink v Baru 1931, odkud je ten nejlepší výhled na vánoční kolo. Zahrádka je zastřešená a vyhřívaná, otevřeno je také „okénko“ s prodejem horkých nápojů a sladkostí s sebou. Odnést si můžete i stylový suvenýr: památeční vánoční hrníček.

Kde se ještě občerstvit

Navštívit můžete také další gastro podniky: Budvarku, cukrárnu Delikana nebo Jogurtovnu.

Nenechejte si ujít zimní novinky v kornuterii Bistrotéky Valachy, která ve všední dny od 14 hodin nabízí skvělé vafle, langoše a horkou čokoládu. V přízemí Obchodního domu pak najdete i pekařský pult, kde vám nabídnou vedle obvyklého sortimentu chlebíčků, baget, závinů, buchet a kávy sváteční horké kakao s marshmallow, medvídkový čaj pro děti, a„Tekuté oplatky“ (vanilkový likér).

Ježíškova pošta se soutěží o 40 cen

Uvnitř Obchodního domu na vás čeká Ježíškova pošta, s níž si můžete zasoutěžit o hodnotné ceny: například pobyt ve Spa hotelu Lanterna, relaxaci ve Wellness Horal, zapůjčení auta na víkend od Euro Car, snídani v Bistrotéce Valachy, poukaz do barber shopu Na Fešáka, povlečení od House Deco & Flower a balíčky z DM drogerie, Billy, Značkového prádla, La Formaggerie, Veselé Veverky a papírnictví Grafit.

Tipy na dárky z Obchodního domu Zlín

Ještě nemáte pohromadě všechny dárky? Můžete je pořídit v Obchodním domě. Nechejte se inspirovat:

 • Poukaz na Fit den: centrum masáží a rehabilitací Fyzio Garden spojilo síly s Bistrotékou Valachy a připravilo relaxační balíček, který zahrnuje masáž ve Fyzio Garden a po ní pozdní oběd nebo večeři v Bistrotéce. Více informací
 • Poukaz na kurz vaření v Bistrotéce Valachy: dárek, který potěší vášnivé kuchařky a kuchaře! Vyberte některý ze čtyř desítek termínů kurzů ve Škole vaření na www.bistrovalachy.cz/skola-vareni. Novinkou jsou například kurzy vietnamské kuchyně či pečení makronek.
 • House Deco & Flowers nabízí nejen krásné květiny, ale i další zboží, které se hodí jako dárek pod stromeček. Třeba stylové bytové doplňky. Nebo můžete zvolit dárkový poukaz.
 • Balíčky pro gurmány v La Formaggeria: prodejna italských sýrů, uzenin a dalších pochutin překvapuje každým rokem krásnými dárkovými baleními vybraných potravin. Přijďte si vybrat.
 • Také Bistrotéka Valachy má spoustudárků pro gurmány.Raritou v obchodě jsou dárkové boxy s panettone a arašídovými másly v designu Dolce&Gabbana. Vybrat můžete i dárkové sady koření, džemů, koření a sirupů či luxusní balení čokolád, nebo hodnotové poukazy na útratu v restauraci a Baru 1931 nebo nákup v obchodě.
 • Centrum moravských vín je novinkou v obchodě Bistrotéce Valachy, kde také najdete tip na dárek. Celý jeden velký regál je vyhrazen kvalitním vínům od lokálních dodavatelů (Stávek, Kadrnka, Uherek, Klobása, Šoman a další) za sklepní ceny a kvalitních sektů vyráběných šampaňskou metodou.
 • Pánský barber shop Na Fešáka je oblíbeným cílem pánů, kteří chtějí mít skvěle upravené vlasy i vousy. Věnujte poukaz, na výběr je několik balíčků služeb.
 • Umělecké dílo jako dárek v Artriu: ve 2. podlaží je otevřena Galerie Artrium, kde se můžete potěšit pohledem na zajímavá výtvarná díla a také je koupit jako originální vánoční dárek. Najdete tu díla Zdeňka Buriana, Borise Jirků, Františka Květoně a dokonce i Rychlé šípy Mirka Čermáka.
 • V prodejně Značkové prádlo jistě oceníte výhodné ceny sportovního dámského a pánského prádla značky CHAMPION. Neváhejte a přijďte vybrat svým nejbližším nebo pro sebe dárek pod vánoční stromeček.

Co ještě pořídit v Obchodním domě

 • Zlaté, stříbrné a ocelový šperky a značkové hodinky ve Zlatnictví
 • Dobrou knihu v Knihkupectví Beta Dobrovský
 • „Voňavé“ dárky: kosmetické balíčky v DM drogerii
 • Kornouty plné sladkých a slaných pochutin od Veselé veverky
 • Výborná vína v prodejně Víno To Go
 • Balící papír, dekorace a vánoční zboží v papírnictví Grafit

Více o vánočních dárcích

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x