Víkend plný cvičení a wellness nebo Běžecká škola: vyrazte do Resortu Valachy

VELKÉ KARLOVICE - Chcete si zpříjemnit podzim, zahřát se v termálních bazénech nebo horké sauně a posílit imunitu a ještě si k tomu vylepšit kondičku? Naplánujte si výlet do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích – v říjnu tam pořádají dva tematické pobyty, které vám to vše splní.

Zatímco Wellness víkend pro všechny je skvělým tipem na dámskou jízdu, Běžecká škola Miloše Škorpila jistě nadchne všechny, kdo už tomuto sportu podlehli či s ním teprve začínají.

Wellness víkend se 17 lekcemi cvičení (14. – 16. října)

Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj je skutečným hitem mezi pobyty Resortu Valachy. O prodlouženém víkendu 14. až 16. října na vás ve Wellness hotelu Horal opět čeká spousta lekcí cvičení, které můžete dle libosti prostřídat s relaxací.

Nabídky sportovních aktivit je pestrá a je z čeho vybírat! Připraveno je celkem 17 lekcí – různé druhy jógy, Dance aerobic, Body Work, CrossFit Tabata a Roller, Spinning, BHS, Port de Bras, Fit Ball, DrumsToFit a další. To vše doplní InBody – diagnostika složení vašeho těla.

Kromě toho máte v ceně také relaxační masáž v délce 50 minut, snídani, večeři a po celou dobu pobytu neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness. Když si tomu přimyslíte i procházku v krásné podzimní krajině, je jasné, že vás čeká opravdu úžasný víkend, který si nejlíp užijete se stejně naladěnou kamarádkou.

Více informací a rezervace

Běžecká škola Miloše Škorpila (16. – 19. a 20. – 23. 10.)

Pokud rádi běháte, nebo byste s tímto sportem chtěli začít pod odborným vedením, vydejte se do Spa hotelu Lanterna na Běžeckou školu Miloše Škorpila. Naučíte se správně běhat nebo si vylepšíte techniku pod vedením ikony českého běhu v nádherné přírodě a vedle tréninku a společných výběhů nebudete ochuzeni ani o potřebný odpočinek. Po celou dobu totiž máte neomezený vstup do hotelového L-Spa s bazénem a saunami a do blízkého Wellness Horal s termálními bazény, kardio fitness a vyhlášenými saunovými rituály.

První termín 16. – 19. 10. je určen pro začátečníky, termín 20. – 23. 10. pro pokročilé, kteří to navíc mohou spojit s účastí v závodu Běhej Valachy v sobotu 22. 10. jen kousek od Lanterny.

Klidně s sebou můžete vzít i „neběžecký“ doprovod. Zatímco vy budete sportovat, váš doprovod si snadno najde jinou zábavu – wellness, golf, cyklistiku (v resortu je půjčovna elektrokol) nebo procházky…. A večer si pak společně vychutnáte bazén, vyhřátou saunu a skvělou gastronomii Lanterny.

Více informací a rezervace

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x