Víkend v Galerii Šantovka bude patřit hlavně ženám

OLOMOUC - Dámy a slečny zpozorněte! Galerie Šantovka pro vás připravila ve dnech 22. - 23. října akci Víkend pro ženy, která se bude věnovat módě, kráse, péči o tělo i duši. Těšit se můžete na módní přehlídky, soutěže a slevové akce. Ve vybraných obchodech mohou zákaznice využít poradenské služby v oblasti péče o tělo, líčení a kosmetiky. Součástí této dvoudenní akce bude také casting známé soutěže krásy – Miss & Mr. Look Bella 2022.

Po pauze zapříčiněné kovidem si ženy v sobotu 22. října mohou užít den, který patří jen jim. Program odstartuje ve 12 hodin a až do 18 hodiny se nikdo rozhodně nebude nudit (viz přiložený program). Akcí provede moderátorka Gabriela Partyšová, která na pódiu přivítá populární muzikálové zpěvačky Radku Fišarovou a Kamilu Nývltovou. Těšit se můžete i na talentované zpěvačky – Terez Wrau, Lenku Konvičkovou či Lucii Navrátilovou.

Kromě zpěvu a hudby čeká na návštěvnice rozmazlování od profesionálních stylistů a zkušených vizážistů, péče masérů, terapeutů a odborníků na zdravý životní styl. Nebudou chybět ani odbornice na esoterické disciplíny či feng shui. Více informací nabídne Den, kdy se mám ráda a facebookové stránky události.

O den později, v neděli 23. října, obsadí Šantovku již 18. ročník castingu prestižní modelingové soutěže Miss & Mr. Look Bella. Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím webového formuláře na stránkách https://www.look-bella.cz/lookbella/terminy-castingu-2020/, nebo přímo na místě. Program začíná ve 14 hodin. 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x