Vstup za korunu k výročí svatby a Tématické dny: Wellness Horal láká na novinky

VELKÉ KARLOVICE - Sychravé podzimní období přímo vybízí k tomu, zahřát se v sauně nebo spočinout v teplém bazénu. Wellness Horal ve Velkých Karlovicích je k tomu jako stvořené. Na nadcházející období navíc připravilo řadu novinek, které vám rozhodně zpříjemní odpočinek.

Největším lákadlem tohoto vyhlášeného relaxačního centra, které se nachází v karlovickém Wellness hotelu Horal, jsou tři termální bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Součástí je i menší, ale kvalitně vybavené fitko a útulný saunový svět, jenž je klidovou zónou přístupnou od 14 let a kde se až devětkrát denně konají tolik populární saunové rituály.

Škálu služeb doplňuje pestrá nabídka exotických masáží s rodilými maséry z Asie a beauty ošetření ayurvédskou kosmetikou Lakshmi.

A co je ve Wellness Horal nového? „Ve všední dny teď mohou naši hosté relaxovat výhodněji díky Tématickým dnům. Na každý den máme připravený jiný bonus. Například v pondělí mají senioři zvýhodněný vstup do termálních bazénů, ke kterému od nás dostanou i šálek kávy. Úterý je zasvěceno ženám, středa párům, čtvrtek mužům a v pátek mají děti vstup do bazénů jen za 99 Kč. Atraktivní je určitě i Páteční relax po práci se zvýhodněným vstupem od 17 hodin,“ popisuje ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

Další lákavou novinkou je rozšíření výhod pro oslavence. Dosud měli ve Wellness Horal vstup za symbolickou korunu oslavenci v den narozenin. Nově tato výhoda platí i pro páry v den výročí jejich svatby. Více se dozvíte zde.

Podzimní návštěvu termálních bazénů si také můžete každé pondělí od 10 do 10:30 hodin zpříjemnit cvičením aquafitness (s výjimkou prvního říjnového týdne, kdy se cvičí v úterý 5. 10.).

„Doporučuji také vyzkoušet nové jávské masáže a hlavně saunové rituály, jimiž jsme vyhlášení a jsou pro mnohé hosty důvodem, proč se k nám vrací. Každou první sobotu v měsíci pořádáme Saunovou noc, kdy máme otevřeno až do půlnoci a pořádáme saunové rituály na různá témata. Nejbližší bude v sobotu 2. října Saunová noc filmových melodií,“ dodává Martin Pařízek.

Speciální tip: Pokud byste si chtěli užít ve Wellness Horal jednodenní dovolenou nabitou odpočinkem, využijte Wellness den pro zdraví s masáží a tříchodovým wellness menu k obědu.

Příjemnou tečkou za návštěvou Wellness Horal je gastronomie hotelové restaurace. Nenechejte si tu ujít o víkendu 2. a 3. října Podzimní grilování s hudbou: zvěřinové speciality v sobotu s hudebním doprovodem Bolka Vjaclovského a v neděli cimbálem Broni Dočkalové.

Tipy na akce Resortu Valachy, které můžete spojit s návštěvou Wellness Horal

24. 9. – Večerní turnaj na Golfovém hřišti Horal

2. 10. – Saunová noc filmových melodií ve Wellness Horal

2. – 3. 10. – Podzimní grilování s hudbou na terase hotelu Horal

16. 10. – Běhej Valachy – běžecký závod pro dospělé i děti u hotelu Galik

16. 10. – Podzimní kouzlení se stezkou odvahy pro děti u Bistra Razula

23. 10. – Zabíjačkový turnaj jednou holí na Golfovém hřišti Horal

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x