WhitePress®: Jak vybrat správného copywritera a kde koupit kvalitní obsah?

Photographer and graphic designer working in office with laptop. Creative team discussing ideas in advertising agency.
Kvalitní obsah je základem úspěchu obsahového marketingu. Bez něj se nedostanete do podvědomí svých zákazníků a zůstanete před světem skryti. Jedním z mnoha řešení je platforma WhitePress®, která otázku kvalitního a pravidelného obsahu vyřeší za vás.

Co to je WhitePress® a jak funguje?

WhitePress – platforma pro obsahový marketing a SEO je mezinárodní nástroj, kde se v on-line prostoru setkávají inzerenti a copywriteři z celého světa. Ve WhitePress® najdete spoustu profesionálních copywriterů, kteří píší ve 24 jazycích pro 24 zemí. Spolupráce vždy probíhá on-line skrze platformu, takže nemusíte nikam cestovat. Svoje texty můžete vystavit na 45 000 webech po celé Evropě i v jižní Americe. Díky kvalitnímu obsahu se tak lehce dostanete do podvědomí na českém i zahraničním trhu a zvýšíte návštěvnost svých stránek.

Jak vám WhitePress® pomůže?

Jedním z řešení na trhu je služba Content Premium, která vám zajistí řadu profesionálních copywriterů, kteří pro vás zpracují odborné články i popisky na e-shop, anebo si skrze ni objednáte publikaci vlastních textů na relevantních webech. Potěší vás, že veškerou administrativu si zařídíte z pohodlí domova.

Jak si objednat texty na Content Premium?

Ať už sháníte obyčejný popisek, odborný článek nebo příspěvek na sociální sítě, objednávka textů na Content Premium je ideální způsob nákupu kvalitního obsahu. Postup je následující:

  1. Vytvořte novou objednávku a vyplňte ve formuláři požadovaný jazyk finálního textu a název článku.
  2. Vyberte typ textu. Na výběr máte z celé řady, například odborný článek, specializovaný článek nebo popis produktu atd. Nezapomeňte zadat požadovanou délku textu, protože objem práce určuje finální cenu. Copywriteři si cenu za své služby určují sami.
  3. Vyplňte adekvátní termín odevzdání textu. Berte na vědomí víkendy, svátky a dovolené. Termín začíná běžet od chvíle zaplacení objednávky.
  4. Upřesněte veškeré svoje požadavky, jako jsou klíčová slova, umístění odkazů nebo témata.
  5. Vyberte si copywritera.

Najděte svého copywritera

Výběr copywritera je vždycky náročná disciplína. WhitePress® proto přináší jednoduché vyhledávání pomocí několika parametrů, které vám pomohou vybrat toho správného. Máte hned několik možností.

1) WhitePress® databáze copywriterů

Vyberte si autora, který vám vyhovuje. Objednejte si texty za cenu, kterou uvádí na svém profilu, anebo si vyfiltrujte skupinu konkrétních lidí, které pak vzájemně porovnáte. Na výběr máte kritéria jako je cena, autorská práva nebo klíčová slova. Pokud vám práce nějakého copywritera vyhovuje, přidejte si ho do oblíbených a v budoucnosti můžete jeho služeb opět využít.

2) Burza práce

Nemarněte čas hledáním toho správného autora. Jednoduše zadejte veřejnou poptávku na burzu práce a nechte volnou ruku copywriterům, aby se sami přihlásili. Vy si pak vyberte toho profesionála, který vám vyhovuje po odborné i finanční stránce.

3) WhitePress® tým

Pokud nemáte čas filtrovat copywritery, ani vás neláká burza práce, máte ještě třetí možnost. Vyberte si copywritera z týmu WhitePress®. V takovém případě máte jistotu, že pokaždé sáhnete po profesionálovi, který se skutečně vyzná a vy získáte kvalitní výstup na úrovni. Stačí vám jediné. Schvalte texty v daném čase a máte hotovo.

Kvalitní obsah je základ úspěchu. A pokud na psaní nemáte vlohy nebo čas, je to malér. Ideálním řešením jsou proto profesionální copywriteři, kteří vám od těchto starostí ulehčí. Přenechte jim tvorbu obsahu a věnujte se důležitějším činnostem.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x