Zažijte dovolenou s wellness a skvělým jídlem ve Velkých Karlovicích

Malebná horská příroda, klid, úžasný wellness, skvělé jídlo a pestrý program na každý den. Láká vás taková letní dovolená? Můžete ji zažít kousek od domova: v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, půvabné horské obci v lesích u slovenské hranice. V zimě se sem jezdí za lyžováním a wellness. I letní pobyty ve zdejších hotelech Lanterna a Horal jsou ale plné zážitků. A co je nejlepší: řadu služeb máte rovnou v ceně.

Největším bonusem Letní dovolené v Beskydech je každodenní volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény, fitkem a saunovým světem s nabídkou exotických masáží a saunových rituálů, takže máte o zábavu postaráno za každého počasí. V létě se navíc můžete těšit i na ranní jógu a aquafitness, vycházky nordic walking s průvodcem, hudební večery nebo dětské animace. V ceně je samozřejmě i snídaně a večeře.

V Resortu Valachy mají i půjčovnu elektrokol, Golfové hřiště Horal se zábavnou výukou i pro děti a začátečníky, tenisový kurt a bowling, pořádají kurzy pečení frgálů, víkendy s grilováním, můžete si objednat piknikový koš, lekci in-line bruslení i tenisu nebo vyrazit na naučné stezky pro děti i okružní trasy pro sportovce a milovníky kratších výletů. Na túru vám zdarma půjčí nordic walking hole LEKI.

V neposlední řadě si pochutnáte na moderní krajové kuchyni, v níž nechybí tradiční valašské speciality v čele s polévkou kyselicí a valašskými frgály z hotelové pekárny, ale také zážitková gastronomie s moravskými víny ve Spa hotelu Lanterna.

Teď už jen rozhodnout, který hotel vybrat. Pojedete do Velkých Karlovic ve dvou, nebo vezmete celou rodinu?

Wellness hotel Horal s termálními bazény je ideální pro rodiny s dětmi. Velkým lákadlem je zdejší nádherná terasa s výhledem do údolí a velké dětské hřiště. Když zaprší, můžete zajít na bowling, nebo strávit v bazénu a wellness klidně celý den. Každý den ráno pořádají pro děti speciální saunový rituál. Jako bonus k pobytu Letní dovolená dostanete masáž, zábavný program Golf pro každého a celodenní vstupenku do dětského parku v nedalekém horském středisku Bílá.

Ve Spa hotelu Lanterna, oáze klidu a zážitkové gastronomie, je v ceně navíc odpolední snack Aperitivo moment a vstup do dalšího wellness centra L-Spa se saunovými rituály přímo v hotelu. Ten má po rekonstrukci novou terasu, na níž si vychutnáte super jídlo a sklenku vína od rána do noci, a také nové pokoje s vanou v zimní zahradě. Pro náročné gurmány je v hotelu zážitková restaurace Vyhlídka, nabízející špičková degustační menu s víny – od července se můžete těšit na nové menu snoubené s víny z Mikrosvín. Čím víc nocí se zdržíte, tím výhodnější cenu dostanete.

Rezervujte si včas svůj pokoj a můžete se začít těšit na nezapomenutelné prázdniny.

Více o pobytech Resortu Valachy

Naše tipy:

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->