Snowboardistka Pančochová úspěšně odmaturovala

LUHAČOVICE - Snowboardistka Šárka Pančochová, účastnice zimních olympijských her ve Vancouveru, složila v úterý úspěšně maturitní zkoušku na technickém lyceu. Informuje o tom prostřednictvím sociální sítě facebook. Pančochová měla po olympiádě ve Vancouveru, smůlu v průběhu dubna si přetrhla vaz v koleni a musel...

LUHAČOVICE – Snowboardistka Šárka Pančochová, účastnice zimních olympijských her ve Vancouveru, složila v úterý úspěšně maturitní zkoušku na technickém lyceu. Informuje o tom prostřednictvím sociální sítě facebook.

Pančochová měla po olympiádě ve Vancouveru, smůlu v průběhu dubna si přetrhla vaz v koleni a musela absolvovat chirurgický zákrok. Pauzu ale využila k rehabilitaci a také ke zdárnému dokončení studia na technickém lyceu. Maturitní zkoušku složila na výbornou, součet všech čtyř jejích známek byl pět.

V průběhu května stihla česká snowboardistka také vydražit oblečení z olympijských her, v internetové aukci vydražila svůj olympijský outfit včetně startovního čísla a obnos ve výši několika desítek tisíc korun putoval na účet nadace Luhačovická korunka, jenž od roku 2002 pomáhá znevýhodněným dětem především ve Zlínském kraji.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x