Vsetínští gymnazisté odehrají reprízu divadelní hry Sněhová královna

VSETÍN - U příležitosti Dne dětí se členové Divadelního souboru Masarykova gymnázia Vsetín rozhodli odehrát dvě reprízy své pohádky Sněhová královna. Režisér Miroslav Urubek agentuře Mediafax řekl, že první repríza se uskuteční v sobotu, další pak v úterý. Studenti na inscenaci začali pracovat již v září loň...

VSETÍN – U příležitosti Dne dětí se členové Divadelního souboru Masarykova gymnázia Vsetín rozhodli odehrát dvě reprízy své pohádky Sněhová královna. Režisér Miroslav Urubek agentuře Mediafax řekl, že první repríza se uskuteční v sobotu, další pak v úterý.

Studenti na inscenaci začali pracovat již v září loňského roku. Zpočátku formou her a cvičení získávali studenti základní průpravu ke zvládnutí svých rolí. V prosinci byl vybrán titul, obsazeny role a pomalu se začal skládat příběh po jednotlivých výstupech a jednáních.

Divadelní představení v podání vsetínských gymnazistů se bude konat v lidovém domě, v sobotu bude pohádka na programu v 19 hodin, v úterý 1. června pak v 16.30 hodin. Divadelní soubor při vsetínském gymnáziu existuje už 17 let a má za sebou řadu úspěšných inscenací a účastí na národních přehlídkách.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x