Ve Zlíně jsou uzavřené pěší lávky přes Dřevnici

ZLÍN - Kvůli stoupající hladině řeky Dřevnice ve Zlíně uzavřeli ve středu dopoledne lávky pro pěší přes tuto řeku, a to hned na několika místech. Agentuře Mediafax to oznámila mluvčí radnice Marie Masaříková. Lidé se nedostanou přes lávku ve Zlíně-Malenovicích, v Loukách, v Prštném, u Cigánova a na Podvesné. ...

ZLÍN – Kvůli stoupající hladině řeky Dřevnice ve Zlíně uzavřeli ve středu dopoledne lávky pro pěší přes tuto řeku, a to hned na několika místech. Agentuře Mediafax to oznámila mluvčí radnice Marie Masaříková.

Lidé se nedostanou přes lávku ve Zlíně-Malenovicích, v Loukách, v Prštném, u Cigánova a na Podvesné. Na Dřevnici stále platí třetí stupeň povodňové aktivity.

Uzavřené jsou také některé silnice, například cesta z Fryštáku na Zlín přes Lešnou, silnice v ulici Tyršova, která vede od malenovického sídliště k obchodnímu centru Tesco a podjezd v Dlouhé ulici ve Zlíně. Policisté dopravu odklánějí přes náhradní trasy.

Neprůjezdná je i silnice v Bohuslavicích směrem na Uherské Hradiště, zaplavené komunikace jsou také na Kroměžížsku v Troubkách-Zdislavicích či v Jankovicích.

-->
×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x