Mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím se vylila řeka Bečva, hlavní tah je neprůjezdný

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Kvůli povodním museli policisté ve středu před polednem uzavřít další cestu, a to silnici I/57 mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem, konkrétně v okolí odbočky na Jarcovou. Agenturu Mediafax o tom informovala policejní mluvčí Ludmila Brousilová s tím, že v místě se vylila řeka Bečva z koryta. S...

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Kvůli povodním museli policisté ve středu před polednem uzavřít další cestu, a to silnici I/57 mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem, konkrétně v okolí odbočky na Jarcovou. Agenturu Mediafax o tom informovala policejní mluvčí Ludmila Brousilová s tím, že v místě se vylila řeka Bečva z koryta.

Silnice je v místě zaplavena asi do výšky třiceti centimetrů. „Komunikace se tak stala zcela neprůjezdnou pro osobní vozidla. Na místě jsou v tuto chvíli policisté a řídí provoz. Odklon je veden přes Brňov. Nákladní auta tudy projedou, ale jen s velkou opatrností. Zatím nelze zcela přesně říct, jak dlouho uzavírka silnice potrvá,“ poznamenala Brousilová.

Na Vsetínsku jsou ale uzavřeny i další cesty. Řidiči například neprojedou ve Vsetíně takzvanou myší dírou v Jiráskově ulici. Ve Valašském Meziříčí je proud řeky v ulici M. Alše a také v ulici Kouty. V Brankách směrem na Loučku se z břehu vylil místní potok, silnice je průjezdná, ale pouze v jednom jízdním pruhu. Komplikovaná je situace i na silnici v Němeticích směrem na Hustopeče nad Bečvou.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x