Kroměřížští policisté odhalili loňskou krádež peněženky a dokladů

KROMĚŘÍŽ - Kroměřížští kriminalisté objasnili případ krádeže z loňského roku. Policejní mluvčí Barbora Balášová agentuře Mediafax ve středu sdělila, že za krádeží stojí žena. Loni v září se u rozestavěného domu v Kroměříži z vozidla ztratila odložená peněženka, ve které bylo 80 tisíc korun, osobní do...

KROMĚŘÍŽ – Kroměřížští kriminalisté objasnili případ krádeže z loňského roku. Policejní mluvčí Barbora Balášová agentuře Mediafax ve středu sdělila, že za krádeží stojí žena.

Loni v září se u rozestavěného domu v Kroměříži z vozidla ztratila odložená peněženka, ve které bylo 80 tisíc korun, osobní doklady a platební karty a to jak osobní, tak firemní. Zloděj pak provedl několik výběrů, čímž získal dalších 127 tisíc korun. Mezi poškozenými jsou tři kroměřížské firmy, jedna zlínská a také pětašedesátiletý muž z Kroměříže.

„Podařilo se nám dokázat, že za krádež byla zodpovědná šestatřicetiletá žena z Přerovska. Už jsme ji sdělili obvinění z trestného činu krádeže a neoprávněného držení platební karty, za což jí hrozí až tři roky vězení,“ řekla Balášová.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x