U Valašského Meziříčí zahynul po srážce auta s vlakem muž, další dva jsou zranění

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Tragická nehoda se stala ve středu v podvečer v Brankách u Valašského Meziříčí, po srážce osobního vlaku a auta tu zahynul jeden mladý muž. Agenturu Mediafax o případu informoval mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček s tím, že jeho dva spolucestující jsou těžce zranění. Neštěstí se stalo k...

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Tragická nehoda se stala ve středu v podvečer v Brankách u Valašského Meziříčí, po srážce osobního vlaku a auta tu zahynul jeden mladý muž. Agenturu Mediafax o případu informoval mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček s tím, že jeho dva spolucestující jsou těžce zranění.

Neštěstí se stalo krátce před 19. hodinou. Jeden muž na místě zemřel, další dva muži, kteří cestovali v osobním autě značky Opel, jsou velmi vážně zraněni. Podle Mitáčka je jeden z nich dokonce v kritickém stavu.

Doprava byla na železnici zastavena. Pro cestující z osobního vlaku, který mířil z Hulína do Valašského Meziříčí, přijel náhradní autobus. Další vlak má stanicí projet krátce před 21. hodinou.

Nejde však o jedinou událost na Valašskomeziříčsku. Takřka ve stejnou dobu totiž pod vlak vletěl osmiletý kluk, a to ve Valašském Meziříčí v ulici Zámecká. Událost se podle policejní mluvčí Ludmily Brousilové stala na přechodu pro chodce, který vede přes koleje. „Podle prozatímních informací utrpěl chlapec zranění nohy, se kterým byl převezen do nemocnice,“ doplnila Brousilová.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x