Hokejový mistr světa Rachůnek navštíví stadion v Brumově-Bylnici na Zlínsku

ZLÍN - Vzácnou návštěvu přivítají ve čtvrtek na hokejovém stadionu v Brumově-Bylnici na Zlínsku, dorazí sem hokejový mistr světa a autor jednoho z rozhodujících gólů v semifinále německého šampionátu Karel Rachůnek. Agenturu Mediafax o tom informoval prezident HC Brumov-Bylnice Jaroslav Vaněk. Rachůnek na sebe v Němec...

ZLÍN – Vzácnou návštěvu přivítají ve čtvrtek na hokejovém stadionu v Brumově-Bylnici na Zlínsku, dorazí sem hokejový mistr světa a autor jednoho z rozhodujících gólů v semifinále německého šampionátu Karel Rachůnek. Agenturu Mediafax o tom informoval prezident HC Brumov-Bylnice Jaroslav Vaněk.

Rachůnek na sebe v Německu upoutal pozornost zejména tím, že necelých osm vteřin před koncem zápasu se Švédy dal vyrovnávací gól. Na stadionu v Brumově-Bylnici by se měl zdržet od 12 do 14 hodin.

Podle pořádajícího místního hokejového klubu by navíc neměl dorazit sám, ale ve společnosti svých neméně slavných hokejových bratrů Ivana a Tomáše. Ivan hraje extraligu ve Zlíně a Tomáš dosud hrál hokej v Kanadě.

Rachůnek by se měl zúčastnit autogramiády, které budou přítomny děti ze základních škol z okolí Brumova. Přijít ale může kdokoliv. Součástí programu by mělo být také slavnostní předání Rachůnkova dresu, který se stane cennou relikvií brumovského stadionu. Hokejový klub by se navíc s mistrem světa rád domluvil na další úzké spolupráci.

--> --> --> --> -->