V Otrokovicích budou slavit výročí spojení Otrokovic a Kvítkovic v jednu obec

OTROKOVICE - Otrokovická radnice připravila na neděli oslavu, a to u příležitosti 50. výročí spojení Otrokovic a Kvítkovic v jednu obec. Agentuře Mediafax to řekla mluvčí otrokovického městského úřadu Lenka Krupková. Při této příležitosti připravilo město kulturní akci s bohatým programem, kde si mimo jiné porovnaj...

OTROKOVICE – Otrokovická radnice připravila na neděli oslavu, a to u příležitosti 50. výročí spojení Otrokovic a Kvítkovic v jednu obec. Agentuře Mediafax to řekla mluvčí otrokovického městského úřadu Lenka Krupková.

Při této příležitosti připravilo město kulturní akci s bohatým programem, kde si mimo jiné porovnají síly zástupci obou městských částí. Oslavovat se bude v parku před poliklinikou.

Program zahájí ve 14 hodin starostka Otrokovic. Po úvodním slovu vystoupí dětský folklorní soubor Dřeváček, chybět ale nebude ani divadelní vystoupení pro děti se soutěžemi, hádankami a štafetou, tvůrčí dílny či skákací hrad. Od 15.30 se družstva z Otrokovic a Kvítkovic utkají v turnaji v kriketu a v 16 hodin se předvede slovácký soubor Vonica. O hodinu později bude program zakončen fotbalovým zápasem, ve kterém budou hrát Staří páni z TJ Jiskra proti Starým pánům FC Viktoria.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x