Zlínské tenisové dny, Novák a Berdychem ovládli Zlín

Dvojice Novák - Berdych vyhrála 2. ročník VIP tenisového turnaje osobností konaného u příležitosti ženského challengeru s dotací 50 000 USD Smart Card Open 2010. Na zlínské Vršavě prokázal bývalý 5. hráč světa Jiří Novák, že neztratil vůbec nic ze svého umění a k vítězství dokráčel po boku Martina Berdy...

Dvojice Novák – Berdych vyhrála 2. ročník VIP tenisového turnaje osobností konaného u příležitosti ženského challengeru s dotací 50 000 USD Smart Card Open 2010. Na zlínské Vršavě prokázal bývalý 5. hráč světa Jiří Novák, že neztratil vůbec nic ze svého umění a k vítězství dokráčel po boku Martina Berdycha, otce naší současné tenisové jedničky a momentálně 13. hráče žebříčku ATP.

Ve finále zdolali hokejovou dvojici Čajánek – Marušák 6:2. Ta prošla do boje o prvenství po semifinálové bitvě /7:6/ nad otcem a synem Kadlecovými, tedy bývalým kapitánem fotbalové reprezentace Miroslavem a její současnou oporou Michalem.

Tři desítky účastníků, mezi nimiž nechyběl třeba držitel zlaté medaile z nedávného MS v hokeji Miroslav Blaťák pozdravil a ceny předal hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák, který převzal nad turnajem záštitu.

Akci, jíž předcházel Dětský den, připravila coby Zlínské tenisové dny Agentura Čada ve spolupráci s Tenisovým klubem SK Zlín, sponzorsky ji podpořili Česká spořitelna, společnosti Prediko a Imalab, Pivovar Lobkowicz, Vitar, Komerc plus, ExtraVita, Tekoo, Hamé, Hanácká kyselka, Prince, rodinné zábavní centrum Galaxie a Zahradnictví Pěnička, záštitu převzal osobně hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák.

Mediálními partnery jsou Zlínský deník a informační server Zlin.cz. Organizátory pak Agentura Čada a Tenisový klub SK Zlín.

Více informací a fotodokumentace na [url=http://www.tenisovedny.cz]www.tenisovedny.cz[/url]

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x