Novou předsedkyní Odvolací a revizní komise ČMFS bude Markéta Haindlová

KROMĚŘÍŽ - Ve středu se v Kroměříži sešla na svém prvním zasedání nově zvolená pětičlenná Odvolací a revizní komise ČMFS (ORK ČMFS) a hned si zvolila svou novou předsedkyni - tou se stane Markéta Haidlová. Informují o tom oficiální stránky ČMFS. Komise na své první schůzi prohlásila všechna rozhodnutí býval

KROMĚŘÍŽ – Ve středu se v Kroměříži sešla na svém prvním zasedání nově zvolená pětičlenná Odvolací a revizní komise ČMFS (ORK ČMFS) a hned si zvolila svou novou předsedkyni – tou se stane Markéta Haidlová. Informují o tom oficiální stránky ČMFS.

Komise na své první schůzi prohlásila všechna rozhodnutí bývalé ORK z 1. června letošního roku za nulitní, tedy bez právních účinků. To se týkalo klubu FK Bohemians Praha, který měl dle rozhodnutí disciplinární komise z dubna letošního roku zaplatit pokutu šest milionů korun a bylo mu odečteno 20 bodů. Jenže svaz toto rozhodnutí neuznal, neboť v době verdiktu nebyla ORK ve starém složení usnášeníschopná.

ORK ČMFS za účasti zástupce FK Bohemians Praha a prezidenta klubu Karla Kapra neprojednala ani odvolání střížkovského celku proti pokutám uděleným disciplinární komisí. Podle ORK dosud nebyly pokuty uhrazeny. Všechny případy projedná komise na svém příštím zasedání, které bude ve čtvrtek 24. června.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x