Fotbalisté Slovácka zdolali na úvod přípravy Trenčín 2:0

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Fotbalisté prvoligového Slovácka porazili ve čtvrtečním úvodním přípravném utkání před startem nové sezony tým Trenčína 2:0. Obě branky padly ve druhém poločase a postarali se o ně Perůtka s Valentou. Na trávník se dostali i dva hráči, již jsou v uherskohradišťském klubu na hostování. Mostec...

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Fotbalisté prvoligového Slovácka porazili ve čtvrtečním úvodním přípravném utkání před startem nové sezony tým Trenčína 2:0. Obě branky padly ve druhém poločase a postarali se o ně Perůtka s Valentou.

Na trávník se dostali i dva hráči, již jsou v uherskohradišťském klubu na hostování. Mostecký obránce Fleišman odehrál první poločas, ve druhém pak nastoupil třinecký útočník Szmek.Přípravné utkání: 1. FC Slovácko – AS Trenčín 2:0 (0:0)Branky: 66. Perůtka, 79. Valenta.

Sestava Slovácka: 1. poločas: Vašek – Kuncl, Mezlík, Reinberk, Fleišman – Fujerik, Kordula, Svízela, Stráník – Nestorovski, Švancara. 2. poločas: Fryšták – Němčický, Daníček, Košút, Kubáň – Hlúpik, Perůtka, Valenta, Svízela (67. Stráník) – Szmek, Sládek.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x