Kroměřížská radnice zvýší počet řemeslných jarmarků

KROMĚŘÍŽ - Kroměřížská radnice se pro velký zájem veřejnosti rozhodla rozšířit současnou nabídku řemeslných jarmarků. Agentuře Mediafax to sdělil mluvčí města Pavel Zrna. Kromě jarmarků, které se ve městě pravidelně konají a jsou naplánované již od začátku roku, se letos navíc uskuteční ještě tři dalš

KROMĚŘÍŽ – Kroměřížská radnice se pro velký zájem veřejnosti rozhodla rozšířit současnou nabídku řemeslných jarmarků. Agentuře Mediafax to sdělil mluvčí města Pavel Zrna.

Kromě jarmarků, které se ve městě pravidelně konají a jsou naplánované již od začátku roku, se letos navíc uskuteční ještě tři další jednodenní jarmarky s tematickým zaměřením.

V pátek 2. července se na Velkém náměstí budou konat Hrnčířské a keramické trhy a v pátek 6. srpna Jarmark ručních prací, šperků a bižuterie. V pátek 1. října se veřejnost může těšit na zahraniční výrobky nabízené v rámci Jarmarku slovenských a polských řemeslníků. Letní jarmarky se uskuteční v době od osmi do 19 hodin, říjnový od osmi do 17 hodin. Kromě zmíněných nově naplánovaných jarmarků se letos v Kroměříži uskuteční ještě tradiční dvoudenní jarmark lidových řemesel konaný při příležitosti Krajských dožínek ve dnech 3. a. 4. září a Mikulášský jarmark ve dnech 25. a 26. listopadu.

--> --> --> --> -->