Tradiční Slavnosti bratrství Čechů a Slováků se uskuteční na Velké Javořině

ZLÍN - Dominanta a nejvyšší vrchol Bílých Karpat - Velká Javořina se v neděli opět stane místem konání Slavností bratrství Čechů a Slováků. Agentuře Mediafax to uvedla ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy Dana Daňová. Návštěvníky čeká v přírodním amfiteátru pestrý program s vystoupením sólis...

ZLÍN – Dominanta a nejvyšší vrchol Bílých Karpat – Velká Javořina se v neděli opět stane místem konání Slavností bratrství Čechů a Slováků. Agentuře Mediafax to uvedla ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy Dana Daňová.

Návštěvníky čeká v přírodním amfiteátru pestrý program s vystoupením sólistů, souborů a skupin různých žánrů na dvou pódiích. Pro děti budou připraveny hry a soutěže. Autobusová doprava z obou stran hranice je zdarma.

Kulturní program začne od 9.45 hodin, vystoupí například dechové hudby Dubovanka, Borovienka či cimbálové muziky Hradišťan, Rubáš, ale návštěvníci se mohou těšit i na country Korzo Dance nebo skupinu Telegraf.

Už v 9 hodin se uskuteční tradiční slavnostní akt na hřebení Velké Javořiny, kde hosté a organizátoři položí květiny k Památníku česko-moravsko-slovenské vzájemnosti.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x