Rozšířené parkovací plochy u rychlostních zkoušek barumky

Pořadatelé připravili pro návštěvníky letošní Barum Czech Rally Zlín několik velkokapacitních parkovišť v dosahu rychlostních zkoušek. Díky nim se odlehčí příjezdovým komunikacím a i samotní fanoušci jistě ocení menší vzdálenost od svých automobilů k tratím jednotlivých rychlostních zkoušek. 1. Parkoviště...

Pořadatelé připravili pro návštěvníky letošní Barum Czech Rally Zlín několik velkokapacitních parkovišť v dosahu rychlostních zkoušek. Díky nim se odlehčí příjezdovým komunikacím a i samotní fanoušci jistě ocení menší vzdálenost od svých automobilů k tratím jednotlivých rychlostních zkoušek.

1. Parkoviště Pohořelice (shakedown)
Během pátečního shakedownu bude možné využít parkoviště umístěné na poli nedaleko obce Pohořelice, ve které je umístěno atraktivní divácké místo B a rovněž cíl testovací vložky.
Přístup: po silnici od Otrokovic kousek před začátkem obce Pohořelice.

2. Parkoviště Ludkovice (RZ 2, 6 Biskupice)
Bezprostředně u trati rychlostní zkoušky 2, 6 Biskupice bude organizována parkovací plocha, která je součástí rozsáhlého diváckého místa D, nedaleko odtud je i další doporučené divácké místo C.
Přístup: po silnici od obce Ludkovice.

3. Parkoviště Držková (RZ 5, 9 Troják)
Parkoviště pro návštěvníky Barum Czech Rally Zlín bude zorganizováno i u obce Držková, kterou projíždí trať nejdelší rychlostní zkoušky Troják. Odstavná plocha se nachází nedaleko před obcí Držková, ve které se nachází zajímavé odbočení z hlavní silnice na úzkou místní komunikace a kde rovněž začíná úsek známý jako Podhoran.
Přístup: od Lukova a Kašavy.

4. Parkoviště Halenkovice (RZ 10, 14 Halenkovice)
V neděli bude rozsáhlá parkovací plocha na zemědělském letišti nad obcí Halenkovice, ve které se nachází tradiční divácké místo C.
Přístup: od Napajedel.

--> --> --> --> -->