Hokejisté Zlína prohráli v přípravě se Slovanem Bratislava 2:3

ZLÍN - Hokejisté PSG Zlín prohráli v úterním přípravném duelu na domácím ledě s týmem Slovanu Bratislava 2:3. Branky českého týmu zaznamenali Lukáš Galvas a Jiří Ondráček, informují internetové stránky klubu. Oba týmy vyzkoušely po skončení základní hrací doby i exekuci samostatných nájezdů, ve které byl úsp

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín prohráli v úterním přípravném duelu na domácím ledě s týmem Slovanu Bratislava 2:3. Branky českého týmu zaznamenali Lukáš Galvas a Jiří Ondráček, informují internetové stránky klubu.

Oba týmy vyzkoušely po skončení základní hrací doby i exekuci samostatných nájezdů, ve které byl úspěšnější díky Ondráčkově gólu v deváté sérii úspěšnější Zlín.

Přípravný zápas:

PSG Zlín – HC Slovan Bratislava 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Branky: 38. Galvas (T. Sýkora), 53. Ondráček (Köhler) – 10. Nedorost (Lipianský), 34. Nedorost (Vaic), 42. Kuľha (Hujsa).Vyloučení: 7:11. navíc Köhler (Zlín), Štajnoch na 5 minut a do konce utkání, Vaic (oba Slovan) na deset minut. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Rozhodčí: Wesley – Charous, Goňa. Diváci: 500.

Sestava Zlína: Sedláček – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Bořuta, Míka, Kučný, Lučka – Ondráček, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, Rachůnek – Kubiš, Vlach, Záhorovský – F. Čech, Balán, Sivák. Trenéři Zdeněk Venera, Rostislav Vlach.