Strana Věcí veřejných se stala ve Zlíně terčem vandalů

ZLÍN - Ve Zlíně přes víkend neznámý vandal zničil velké množství předvolebních bilboardů, některé dokonce ukradl. Agenturu Mediafax o události informovala mluvčí strážníků Šárka Škubalová. Škůdce řádil především ve východní části Zlína, například ve čtvrti Zálešná, Bartošově čtvrti a podobně. Agen...

ZLÍN – Ve Zlíně přes víkend neznámý vandal zničil velké množství předvolebních bilboardů, některé dokonce ukradl. Agenturu Mediafax o události informovala mluvčí strážníků Šárka Škubalová.

Škůdce řádil především ve východní části Zlína, například ve čtvrti Zálešná, Bartošově čtvrti a podobně. Agentuře Mediafax se podařilo zjistit, že se jednalo o útok pouze na předvolební plakáty jedné politické strany, a to Věcí veřejných.

Celkem došlo k odcizení devíti bilboardů a dalších 11 bylo úplně zničeno. Městští strážníci se nyní rozhodli na podobné poškozování cizího majetku více zaměřit a v případě přistižení pachatele budou věc řešit nekompromisně blokovou pokutou. Pokud však pachatel způsobí větší škodu, případem se začnou zabývat i republikoví policisté.

Tajemník Věcí veřejných ve Zlínském kraji Michael Markytán agentuře Mediafax řekl, že o vandalismu ví, ale oficiální vyjádření hodlá strana poskytnout až v odpoledních hodinách.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x