Tipsport extraliga ledního hokeje, 3. kolo: HC Vagnerplast Kladno – PSG Zlín 2:3 po sam. nájezdech

KLADNO - Hokejisté Kladna prohráli v úterním utkání 3. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s týmem Zlína 2:3 po samostatných nájezdech. Ten rozhodující proměnil hostující útočník Petr Leška. Středočeši dlouho statečně bojovali o premiérové vítězství, dvěma brankami je k tříbodovému zisku přiblížil jeden...

KLADNO – Hokejisté Kladna prohráli v úterním utkání 3. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s týmem Zlína 2:3 po samostatných nájezdech. Ten rozhodující proměnil hostující útočník Petr Leška.

Středočeši dlouho statečně bojovali o premiérové vítězství, dvěma brankami je k tříbodovému zisku přiblížil jedenadvacetiletý obránce Jan Piskáček, jenže minutu a sedmačtyřicet sekund před koncem udělali hrubku v obraně a Leška zařídil Beranům prodloužení. V něm gól nepadl a vítěze duelu tak musely určit až samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější Jihomoravané, kteří si tak odvážejí z Kladna dva body.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 3. kolo:

HC Vagnerplast Kladno – PSG Zlín 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)

Branky: 29. Piskáček (Toman, Kalla), 44. Piskáček (Toman, Kalla) – 40. Galvas (I. Rachůnek, T. Sýkora), 59. Leška (M. Hamrlík, Balaštík), rozh. nájezd Leška. Rozhodčí: Hribík, Šír – Bádal, Pouzar. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. Diváci: 2084.

Sestavy:
HC Vagnerplast Kladno: Cikánek – J. Drtina, Toman, L. Procházka, Šmach, Mnatsyan, Piskáček – Látal, Patera, Eberle – Valský, Kalla, Bělohlav – Kuchler, Knotek, Melka – Gengel, Vlček, Luňák – Kafka. Trenéři: Otakar Vejvoda st. a Petr Kasík.

PSG Zlín: Sedláček – M. Hamrlík, Linhart, Lučka, Míka, Bořuta, Galvas, Kučný, Řezníček – Balaštík, Leška, Köhler – I. Rachůnek, T. Sýkora, Důras – Kubiš, Roman Vlach, Záhorovský – Sivák, Balán, F. Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.