Tipsport extraliga ledního hokeje, 4. kolo: PSG Zlín – HC Kometa Brno 1:4

ZLÍN - Hokejisté Zlína podlehli v pátečním duelu čtvrtého kola Tipsport extraligy doma Brnu 1:4. Berani nadále čekají na první tříbodový zisk v nové sezoně, Kometa dvakrát udeřila v sedmé minutě, poté sice snížil zadák Švrček, Kvapil ale vrátil hostům dvougólový náskok a v 56. minutě pojistil výhru Balej. Tipsport...

ZLÍN – Hokejisté Zlína podlehli v pátečním duelu čtvrtého kola Tipsport extraligy doma Brnu 1:4. Berani nadále čekají na první tříbodový zisk v nové sezoně, Kometa dvakrát udeřila v sedmé minutě, poté sice snížil zadák Švrček, Kvapil ale vrátil hostům dvougólový náskok a v 56. minutě pojistil výhru Balej.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 4. kolo:

PSG Zlín – HC Kometa Brno 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)Branky: 17. Švrček (T. Sýkora) – 7. Veselý (Hubáček), 7. Huml (Jar. Svoboda), 29. Kvapil (R. Hruška, Zubíček), 56. Balej (Kvapil, Malec). Rozhodčí: Blecha, Minář – Poruba, Vengřín. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:2. Diváci: 5803.

Sestavy:PSG Zlín: Sedláček – M. Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Kučný, Lučka, Řezníček, Bořuta – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek – Kubiš, Roman Vlach, Sivák – Záhorovský, Balán, F. Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach. HC Kometa Brno: Trvaj – Mojžíš, Stehlík, Malec, Richter, Houdek, Zubíček, Protivný – Veselý, R. Procházka, Hubáček – Jar. Svoboda, Huml, Brabenec – Balej, R. Hruška, Kvapil – Jakub Svoboda, R. Erat, Pospíšil. Trenéři: Vladimír Jeřábek a Ladislav Lubina.