Tipsport extraliga ledního hokeje, 7. kolo: PSG Zlín – HC Benzina Litvínov 10:2

ZLÍN - Hokejisté PSG Zlín si s chutí zastříleli a vyhráli v nedělním duelu 7. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Litvínovem 10:2. Prvních pět gólů zařídila druhá, třetí a čtvrtá pětka domácích, dalších pět pak přidala elitní formace Zlína. O výhře Zlína rozhodla už první třetina, kdy domácí vedli...

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín si s chutí zastříleli a vyhráli v nedělním duelu 7. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Litvínovem 10:2. Prvních pět gólů zařídila druhá, třetí a čtvrtá pětka domácích, dalších pět pak přidala elitní formace Zlína.

O výhře Zlína rozhodla už první třetina, kdy domácí vedli 3:1 a v dalším průběhu zápasu skóre jen navyšovali. Nejpovedenější byla z pohledu střelby poslední třetina, kdy se domácí tým prosadil čtyřikrát. Leška a Köhler vstřelili po dvou gólech, třetí člen elitní formace Balaštík se přidal třemi asistencemi.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 7. kolo:

PSG Zlín – HC Benzina Litvínov 10:2 (3:1, 3:0, 4:1)

Branky: 6. I. Rachůnek (L. Galvas), 10. Důras (T. Sýkora, L. Galvas), 20. Balán (Kubiš, Sivák), 23. P. Holík (Rom. Vlach, F. Čech), 39. Rom. Vlach (P. Holík), 40. Köhler (Leška, Balaštík), 42. Leška (M. Hamrlík, L. Galvas), 46. Köhler (Balaštík), 49. Leška (Köhler, Balaštík), 57. L. Galvas (Leška, M. Hamrlík) – 11. Rindoš (Majdan, Jareš), 55. J. Černý (Švarný). Rozhodčí: Mikula, Souček – Bejček, Charvát. Vyloučení: 4:7, navíc Jánský (L) 5 min plus do konce utkání, Majdan (L) 10 min. Využití: 3:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 4096.

Sestavy:PSG Zlín: Sedláček – M. Hamrlík, Linhart, Švrček, L. Galvas, Míka, Řezníček, Lučka, Bořuta – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek – Kubiš, Balán, Sivák – P. Holík, Rom. Vlach, F. Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach

HC Benzina Litvínov: J. Hübl (49. Brzobohatý) – Kroupa, Švarný, Jareš, Pojkar, Kubát, Gula, Skuhrovec, Kousalík – Lukeš, V. Hübl, Kubinčák – Jánský, R. Vopat, Travníček – J. Černý, Kracík, Jenáček – Rindoš, Gerhát, Majdan. Trenéři: Robert Reichel a Jiří Kučera.