V Kroměříži bude v klání o Senát hájit barvy ČSSD Miloš Malý

KROMĚŘÍŽ - V Kroměříži bude barvy ČSSD ve druhém kole senátních voleb hájit Miloš Malý. Do klání o křeslo v horní parlamentní komoře postupuje z první pozice s náskokem 1,7 procenta. V Senátu chce Malý prosadit změnu legislativy ve zdravotnictví, která přinese bezplatnou a široce dostupnou péči. Rád by také bojo...

KROMĚŘÍŽ – V Kroměříži bude barvy ČSSD ve druhém kole senátních voleb hájit Miloš Malý. Do klání o křeslo v horní parlamentní komoře postupuje z první pozice s náskokem 1,7 procenta.

V Senátu chce Malý prosadit změnu legislativy ve zdravotnictví, která přinese bezplatnou a široce dostupnou péči. Rád by také bojoval za udržení bezplatného školství a za podporu rodin s dětmi a seniorů.

Změnit by se podle Malého měly i zákon o památkách a legislativa, která řeší územní plány a stavební řízení. Od změny zákona o památkách si Malý slibuje podporu turistického ruchu, druhý krok má pak vést k tomu, že legislativa v těchto oblastech už nebude složitá a těžkopádná.

Šestapadesátiletý Malý vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.

Členem ČSSD je od roku 1996, starostou Kroměříže byl od roku 2006. Po letošních volbách jeho strana opět v o zvítězila. Malý je také člen zastupitelstva Zlínského kraje.

--> --> --> --> -->