Otrokovické hospodyňky se mohou utkat v pečení vánočního cukroví

OTROKOVICE - Otrokovická radnice společně s Otrokovickou Besedou vyhlásily soutěž v pečení vánočního cukroví, která je součástí projektu Koledy tří národů. Agenturu Mediafax o tom ve čtvrtek informovala mluvčí otrokovické radnice Lenka Krupková. Vyhodnocení soutěžních vzorků se uskuteční 12. prosince v sále Otrok...

OTROKOVICE – Otrokovická radnice společně s Otrokovickou Besedou vyhlásily soutěž v pečení vánočního cukroví, která je součástí projektu Koledy tří národů. Agenturu Mediafax o tom ve čtvrtek informovala mluvčí otrokovické radnice Lenka Krupková.

Vyhodnocení soutěžních vzorků se uskuteční 12. prosince v sále Otrokovické Besedy v průběhu akce Koledy tří národů. Soutěžní cukroví v množství asi dvou kilogramů mohou zájemci přinést do Otrokovické Besedy před začátkem akce od 14 do 15 hodin.

Porotou vyhodnocené nejlepší cukrářky se mohou těšit na hodnotné ceny. Omezenému počtu účastníků budou navíc proplaceny náklady na materiál potřebný k výrobě cukroví, a to až do výše 300 korun. Částka bude vyplacena na základě předložení orazítkovaných účtenek.

Mikroprojekt je spolufinancován Evropskou unií.

--> --> --> --> -->