Benefiční hokejové utkání v Brumově-Bylnici vyneslo 30 tisíc korun

ZLÍN - Benefiční hokejové utkání, které se o víkendu konalo na novém zimním stadionu v Brumově-Bylnici, vyneslo občanskému sdružení Korunka Luhačovice 30 tisíc korun. Manažerka sdružení Michaela Mitáčková agentuře Mediafax řekla, že peníze poputují potřebným dětem ve Zlínském kraji. Na ledě se střetl tým HC Ko...

ZLÍN – Benefiční hokejové utkání, které se o víkendu konalo na novém zimním stadionu v Brumově-Bylnici, vyneslo občanskému sdružení Korunka Luhačovice 30 tisíc korun. Manažerka sdružení Michaela Mitáčková agentuře Mediafax řekla, že peníze poputují potřebným dětem ve Zlínském kraji.

Na ledě se střetl tým HC Korunka Luhačovice proti slavnému HC Olymp Praha. HC Korunka Luhačovice na ledě získala převahu a slavnému týmu nastřílela 12 gólů. Soupeři v čele s Martinem Dejdarem byli úspěšní sedmkrát.

HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona. Jedná se o tým, který má v seriálu jednu z hlavních rolí. V jeho řadách totiž hraje hlavní postava filmu, hokejista Jan Krol, kterého ztvárnil Martin Dejdar. S Dejdarem přijel na Moravu také Michal Hudček, Pavel Richter, Karel Frýd nebo Pavel Vacek. Za tým Korunky Luhačovice nastoupili profesionálové – hokejisté Otakar Janecký se svým synem Otakarem i brankář Radovan Biegl, hokejová legenda Richard Farda společně s amatéry, mezi nimiž nechyběli hasiči či vojáci. Trenérem týmu byl Josef Alois Náhlovský.

Utkání si nenechalo ujít více než 200 diváků a mezi fanoušky byly i děti z dětského domova v Bojkovicích.

Poslední beneficí letošního roku Korunky Luhačovice bude tradiční Vánoční koncert dětem, jehož patronkou je Bára Basiková. Ta se svými hosty vystoupí v Luhačovicích 12. prosince od 18 hodin v Kulturním domě Elektra.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x