Tipsport extraliga ledního hokeje, 21. kolo: PSG Zlín – HC Sparta Praha 3:2

ZLÍN - Hokejisté PSG Zlín vyhráli ve středečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad pražskou Spartou 3:2. Rozhodující branku vstřelil v 16. minutě útočník Pavel Kubiš. Tipsport extraliga ledního hokeje, 21. kolo:PSG Zlín - HC Sparta Praha 3:2 (3:0, 0:0, 0:2)Branky: 5. Leška (Balaštík, Köhler), 12. D

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín vyhráli ve středečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad pražskou Spartou 3:2. Rozhodující branku vstřelil v 16. minutě útočník Pavel Kubiš.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 21. kolo:PSG Zlín – HC Sparta Praha 3:2 (3:0, 0:0, 0:2)Branky: 5. Leška (Balaštík, Köhler), 12. Důras, 16. Kubiš (Roman Vlach) – 55. D. Výborný (Y. Treille), 56. Philipp (Broš, Jan Hanzlík). Rozhodčí: Hribik, Husička – Kis, Prchal. Vyloučení: 7:7, navíc Koreis (S) na 10 minut. Bez využití. Diváci: 6488.

Sestavy:PSG Zlín: Sedláček – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, Rachůnek – Holík, Balán, F. Čech – Kubiš, Roman Vlach, Sivák. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.HC Sparta Praha: Pöpperle – Vykoukal, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, O´Brien, Salcido, Macholda, Zacpálek – Ton, D. Výborný, Y. Treille – Kůrka, Broš, Pacovský – Smoleňák, Koreis, Hromas – Bartánus, Karpov, Kafka. Trenéři: Miloslav Hořava st. a Radim Rulík.