PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 2:3

ZLÍN - Hokejisté Vítkovic zvítězili v nedělním utkání 23. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 3:2. Rozhodující branku vstřelil ve třetím dějství útočník Petr Vrána, který dokázal za dvě minuty odpovědět na vyrovnání zlínského kapitána Jaroslava Balaštíka. Tipsport extraliga ledního hokeje, 23. kolo: ...

ZLÍN – Hokejisté Vítkovic zvítězili v nedělním utkání 23. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 3:2. Rozhodující branku vstřelil ve třetím dějství útočník Petr Vrána, který dokázal za dvě minuty odpovědět na vyrovnání zlínského kapitána Jaroslava Balaštíka.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 23. kolo:

PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Branky: 13. Řezníček, 54. Balaštík (Hamrlík, Leška) – 30. Ujčík (Malík), 50. Káňa (Punčochář), 56. Vrána (Burger). Rozhodčí: Hrubý, Minář – Kájínek, Podrazil. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 4903.

Sestavy:

PSG Zlín: Duba – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, Rachůnek – Holík, Balán, F. Čech – Kubiš, Roman Vlach, Ondráček. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.

HC Vítkovice Steel: Málek – Punčochář, Rehák, Ovčačík, Trnka, Malík, Voráček, Barinka – Szturc, Burger, Huna – Ujčík, Káňa, Tomas – Pohl, Vrána, Klimek – Šedivý, Húževka, J. Sýkora. Trenéři: Mojmír Trličík a Zdeněk Moták.