České házenkářky vyhrály v přípravě nad Slovenskem 27:26

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM - České házenkářky vyhrály ve čtvrtečním přípravném zápase nad Slovenskem 27:26. Podrobnosti zveřejnila agentura SITA. České házenkářky vedly po prvním poločase o šest branek a zdálo se, že v přípavě dokráčejí k pohodovému vítězství. Slovenky nakonec ale dokázaly zápas zdramatizovat, ma...

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – České házenkářky vyhrály ve čtvrtečním přípravném zápase nad Slovenskem 27:26. Podrobnosti zveřejnila agentura SITA.

České házenkářky vedly po prvním poločase o šest branek a zdálo se, že v přípavě dokráčejí k pohodovému vítězství. Slovenky nakonec ale dokázaly zápas zdramatizovat, manko ve skore však pouze stáhly a nakonec prohrály o jeden gól.Přípravný mezistátní zápas házenkářekČesko – Slovensko 27:26 (19:13)Nejvíc branek: Martinková 6, Zámorská 5, Hrbková 4, Poznarová 4/2 – P. Popluhárová 7/1, Stuparičová 5/3, Pileková 4, Jakubisová 4. Rozhodčí: Kosmák a Hanák (oba ČR). Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 4:5. Diváci: 400.