Tipsport extraliga ledního hokeje, 25. kolo: PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 3:4

ZLÍN - Hokejisté Pardubic vyhráli v nedělním utkání 25. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 4:3 a oplatili soupeři prohru z úvodního vzájemného duelu v sezoně. Vítěznou branku vstřelil ve 32. minutě útočník Jan Starý, domácím nepomohly ani dvě trefy centra Petra Lešky. Tipsport extraliga ledního hokeje, 25. kolo:...

ZLÍN – Hokejisté Pardubic vyhráli v nedělním utkání 25. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 4:3 a oplatili soupeři prohru z úvodního vzájemného duelu v sezoně. Vítěznou branku vstřelil ve 32. minutě útočník Jan Starý, domácím nepomohly ani dvě trefy centra Petra Lešky.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 25. kolo:PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 3:4 (2:2, 0:2, 1:0)Branky: 11. Leška (Balaštík), 13. Linhart (Leška, Balaštík), 50. Leška (Köhler, Linhart) – 6. Cetkovský, 15. Pivko (Mezei), 26. Mezei, 32. Starý (Jan Kolář I). Rozhodčí: Hradil, Šír – Bryška, Novák. Vyloučení: 1:5. Využití: 2:1. Sestavy:PSG Zlín: Duba – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, Rachůnek – Holík, Balán, F. Čech – J. Ondráček, Roman Vlach, Kubiš. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.HC Eaton Pardubice: A. Svoboda – Nakládal, Kaberle, Piša, Kočí, Jillson, Mezei, Jan Kolář II – Jan Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Cetkovský, Pivko – Pineault, Špirko, Somík – Kousal, Rákos, Buchtele – Radil. Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek.