Na Kroměřížsku zůstává uzavřená jedna cesta

ZLÍN - Silnice ve Zlínském kraji jsou v pátek většinou sjízdné se zvýšenou opatrností. Silničáři upozorňují, že na Kroměřížsku stále zůstává jedna cesta zcela neprůjezdná. Na Hornolidečsku, Brumovsku, Vsetínsku a Valašskomeziříčsku se teploty pohybují od minus deseti do minus šesti stupňů Celsia, je polojasno...

ZLÍN – Silnice ve Zlínském kraji jsou v pátek většinou sjízdné se zvýšenou opatrností. Silničáři upozorňují, že na Kroměřížsku stále zůstává jedna cesta zcela neprůjezdná.

Na Hornolidečsku, Brumovsku, Vsetínsku a Valašskomeziříčsku se teploty pohybují od minus deseti do minus šesti stupňů Celsia, je polojasno a beze srážek. Silnice I. třídy jsou holé, suché, vymrzlé a sjízdné se zvýšenou opatrností. Na silnicích II. a III. třídy je zajetá vrstva sněhu od pěti do deseti centimetrů, krytá posypem. Podle silničářů je zde nutná zvýšená opatrnost.

Na Zlínsku rtuť teploměru klesla k minus devíti až k minus šesti stupňům Celsia, je oblačno a zatím nehlásí žádné sněhové přeháňky. Vozovky I. třídy jsou holé, suché, vymrzlé a sjízdné bez omezení. Komunikace II. a III. třídy jsou na tom obdobně. Komunikace udržované inertním materiálem jsou pokryté ujetou vrstvou sněhu do pěti centimetrů krytou posypem a vše je sjízdné se zvýšenou opatrností.

Na Kroměřížsku se teploty drží mezi minus devíti až minus šesti stupni Celsia, je zataženo, beze srážek a fouká slabý vítr. Silnice I. třídy jsou mokré po chemickém ošetření, sjízdné se zvýšenou opatrností. Totéž platí pro silnice nižší třídy. Silničáři však upozorňují, že komunikace III/49010 je v úseku Prusinovice – Dřevohostice stále uzavřená.

Na Uherskohradišťsku ukazuje teploměr minus čtyři až minus dva stupně Celsia, je zataženo a nesněží. Vozovky I. třídy jsou mokré po chemickém ošetření, sjízdné bez omezení. Cesty II. a III. třídy pokrývá rozbředlý sníh po chemickém ošetření a řidiči musejí být při jízdě opatrní.

-->
×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x