Tipsport extraliga ledního hokeje, 30. kolo: PSG Zlín – HC Kometa Brno 3:2

ZLÍN - Hokejisté PSG Zlín porazili v pátečním utkání 30. kola Tipsport extraligy na domácím ledě Kometu Brno 3:2. Svěřenci trenéra Zdeňka Venery tak poprvé v sezoně pokořili svého moravského rivala, vítěznou branku vstřelil ve 46. minutě Roman Vlach. Tipsport extraliga ledního hokeje, 30. kolo: PSG Zlín - HC Kometa B...

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín porazili v pátečním utkání 30. kola Tipsport extraligy na domácím ledě Kometu Brno 3:2. Svěřenci trenéra Zdeňka Venery tak poprvé v sezoně pokořili svého moravského rivala, vítěznou branku vstřelil ve 46. minutě Roman Vlach.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 30. kolo:

PSG Zlín – HC Kometa Brno 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Branky: 10. Balán (I. Rachůnek, Galvas), 40. Kubiš (T. Sýkora), 46. Vlach (Holík) – 9. Veselý (R. Hruška, Bičánek), 57. Hubáček. Rozhodčí: Souček, Turčan – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 7:10, navíc Hubáček (B) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5451.

Sestavy:
PSG Zlín: Duba – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Lučka, Míka – Balaštík, Leška, Köhler – Ondráček, Balán, I. Rachůnek – Kubiš, T. Sýkora, Sivák – Holík, Roman Vlach, F. Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.

HC Kometa Brno: Hovi – Houdek, Stehlík, Bičánek, Zubíček, Mojžíš, Malec – Erat, Brabenec, Hubáček – Kvapil, R. Hruška, Veselý – Jakub Svoboda, Jaroslav Svoboda, Huml, od 41. navíc Křivohlávek. Trenéři: Vladimír Jeřábek a Ladislav Lubina.