Tipsport extraliga ledního hokeje, 33. kolo: PSG Zlín – HC Benzina Litvínov 7:2

ZLÍN - Hokejisté Zlína porazili v nedělním utkání 33. kola Tipsport extraligy doma Litvínov vysoko 7:2. Berani sestřelili soupeře pěti zásahy již v úvodní třetině a v dalším průběhu hry jen kontrolovali tříbodový zisk, dvěma góly a jednou asistencí přispěl k triumfu útočník Tomáš Sýkora. Tipsport extraliga ledn...

ZLÍN – Hokejisté Zlína porazili v nedělním utkání 33. kola Tipsport extraligy doma Litvínov vysoko 7:2. Berani sestřelili soupeře pěti zásahy již v úvodní třetině a v dalším průběhu hry jen kontrolovali tříbodový zisk, dvěma góly a jednou asistencí přispěl k triumfu útočník Tomáš Sýkora.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 33. kolo:

PSG Zlín – HC Benzina Litvínov 7:2 (5:1, 1:0, 1:1)

Branky: 6. Grof (Kubiš, T. Sýkora), 8. Linhart (Leška, Čech), 11. I. Rachůnek (Galvas, Důras), 15. Balaštík (Linhart), 16. T. Sýkora (Kubiš, Švrček), 23. T. Sýkora (Grof), 46. Balaštík (Leška, Linhart) – 13. Švarný, 51. Jenáček (Lukeš, V. Hübl). Rozhodčí: Trombík, Šindler – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. Diváci: 4813.

Sestavy:
PSG Zlín: Duba – M. Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka, Bořuta, Míka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, Balán, I. Rachůnek – Kubiš, T. Sýkora, Sivák – Ondráček, Roman Vlach, Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.

HC Benzina Litvínov: Franěk (11. J. Hübl) – Černošek, Kubát, Jareš, Skuhrovec, Švarný, Kousalík, Gula, Hora – Jánský, V. Hübl, Lukeš – Kubinčák, Kracík, Ručinský – Maxa, Vopat, Trávníček – Bojer, Rindoš, Jenáček. Trenéři: Jiří Kučera a Robert Reichel.