Tipsport extraliga ledního hokeje, 39. kolo: PSG Zlín – HC Plzeň 1929 2:3 po prodl.

ZLÍN - Hokejisté Plzně zvítězili v nedělním utkání 39. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 3:2 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 64. minutě obránce Jaroslav Modrý, který dvakrát v zápase využil přesilovou hru. Tipsport extraliga ledního hokeje, 39. kolo:PSG Zlín - HC Plzeň 1929 2:3 po prodl. (0:0, 1:1,...

ZLÍN – Hokejisté Plzně zvítězili v nedělním utkání 39. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 3:2 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 64. minutě obránce Jaroslav Modrý, který dvakrát v zápase využil přesilovou hru.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 39. kolo:PSG Zlín – HC Plzeň 1929 2:3 po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 – 0:1)Branky: 29. Leška (Köhler, Hamrlík), 51. Důras (Balán) – 23. M. Heřman (Lammers), 49. Modrý (Vlasák, Jan Kovář), 64. Modrý (M. Straka, Duda). Rozhodčí: Hradil, Polák – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 10:10, navíc Galvas do konce utkání. Využití: 1:2. Diváci: 5116.

Sestavy:PSG Zlín: Duba – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, Balán, Rachůnek – Kubiš, T. Sýkora, Sivák – J. Ondráček, Roman Vlach, F. Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.HC Plzeň 1929: Horčička – Benák, Jiří Hanzlík, Dresler, Modrý, Slaney, Frolo, St. Pierre – Vostřák, Jan Kovář, Vlasák – Stránský, M. Straka, Duda – Lammers, Johnson, M. Heřman – Plášek, Haman, Dvořák. Trenéři: Marian Jelínek a Milan Razým.