Na Valašsku i Kroměřížsku zhoršují viditelnost mlhy

ZLÍN - Silnice ve Zlínském kraji jsou v úterý většinou sjízdné bez omezení nebo se zvýšenou opatrností. Silničáři upozorňují na mlhy, které na Valašsku a Kroměřížsku zhoršují viditelnost. Na Hornolidečsku, Brumovsku, Vsetínsku a Valašskomeziříčsku se teploty pohybují od jednoho do dvou stupňů Celsia, je zataže...

ZLÍN – Silnice ve Zlínském kraji jsou v úterý většinou sjízdné bez omezení nebo se zvýšenou opatrností. Silničáři upozorňují na mlhy, které na Valašsku a Kroměřížsku zhoršují viditelnost.

Na Hornolidečsku, Brumovsku, Vsetínsku a Valašskomeziříčsku se teploty pohybují od jednoho do dvou stupňů Celsia, je zataženo a místy mlha. Silnice I. třídy jsou holé, mokré a sjízdné se zvýšenou opatrností. V horských oblastech leží na vozovkách nižší třídy zbytky ujeté vrstvy sněhu do tří centimetrů a místy jsou i vyjeté koleje.

Na Kroměřížsku se teploty drží mezi nulou až pěti stupni Celsia, je zataženo a místy se vyskytují mlhy. Veškeré cesty jsou holé, mokré a sjízdné bez komplikací.

Na Zlínsku jsou teploty kolem tří stupňů Celsia a je zataženo. Komunikace všech tříd jsou holé, mokré a sjízdné bez omezení.

Na Uherskohradišťsku ukazuje teploměr jeden až tři stupně Celsia a je skoro zataženo. Vozovky I., II. i III. třídy jsou holé, mokré a sjízdné bez omezení.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x